Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
با انتشار تصاویری در فیس‌بوک

«جیش‌العدل مسوولیت ربودن مرزبانان ایرانی را به عهده گرفت»

2014 February 09

خبر / رادیو کوچه

گروه جیش‌العدل روز شنبه نوزدهم بهمن ماه با انتشار تصاویری در فیس‌بوک خود مسوولیت ربودن پنج مرزبان ایرانی را بر عهده گرفته است.

پیش از این رسانه‌های ایران از مفقود شدن پنج نفر از دیده‌بان‌های مرزبان ایرانی در منطقه جکیگور استان سیستان و بلوچستان خبر داده بود.

در عکس‌های منتشرشده، پنج نفر که ادعا شده مرزبان‌های ایرانی هستند، در کنار هم نشسته‌اند و به نظر می‌آید دست چهار نفر از آنها از پشت بسته شده است.

قبل از این‌که «جیش‌العدل» مسوولیت ربودن مرزبان‌های ایرانی را به عهده بگیرد، خبرگزاری دانشجویان ایران،‌«ایسنا»،  گزارش داده بود که اکیپ‌هایی از مرزبانی استان و قرارگاه قدس با دو فروند هلی‌کوپتر، برای پیگیری موضوع به منطقه اعزام شده‌اند.

jaisholadl

این گزارش افزوده بود که دو اکیپ به سرپرستی جانشین فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی به استان سیستان و بلوچستان رفته‌اند  تا از نزدیک بر عملیات پیدایش نظارت کنند.

خبرگزاری «مهر» نیز از انتقال این افراد به داخل خاک پاکستان و ملاقات مسوولان مرزبانی استان سیستان و بلوچستان با مقام‌های مرزبانی پاکستان خبر داده بود.

گروه «جیش‌العدل» که خود را مدافع منافع مسلمانان سنی منطقه معرفی می‌کند، پیش از این هم مسوولیت چند حمله مسلحانه در مناطق مرزی استان سیستان و بلوچستان را بر عهده گرفته بود.

مطالب مرتبط

ناپدید شدن پنج مرزبان ایرانی در منطقه جکیگور بلوچستان

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd258335 found it zestoretic celebrex where can i buy flagyl online bupropion ventolin no prescription