Saturday, 18 July 2015
25 February 2020
به اتهام فعالیت‌های ترورویستی

«حبس ابد برای دوازده شهروند بحرینی مرتبط با سپاه پاسداران»

2014 April 22

خبر / رادیو کوچه

 

دوازده شهروند بحرینی از سوی دادگاهی در این کشور به اتهام حمایت از فعالیت‌های ترورویستی و سپری کردن دوره‌های آموزشی سپاه پاسداران ایران به حبس ابد محکوم شدند.

خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، گزارش داده است، دادستان «سید هاشم صالح»  ضمن اعلام این خبر گفته است که حکم شش تن از افراد غیابی صادر شده و دو نفر دیگر نیز با همین اتهامات به پانزده سال زندان محکوم شده‌اند.

این گروه علاوه بر طی کردن دوره‌های آموزشی سپاه پاسداران ایران، به برنامه‌ریزی برای انجام حمله و در اختیار قرار دادن اطلاعات تاسیسات نظامی بحرین به سازمان‌های خارجی محکوم شده‌اند.

dadgah

خبرگزاری «تسنیم»، نیزروز سه‌شنبه دوم اردیبهشت ماه، ضمن اعلام این خبر نوشته است، این افراد هم‌چنین به تلاش برای تشکیل سازمانی مانند حزب‌اله در بحرین متهم شده‌اند.

دولت بحرین ایران را به تحریک شیعیان این کشور متهم کرده اما ایران همواره، هرگونه دخالتی در بحرین را رد کرده است.

روز دوشنبه سیزدهم آبان ماه گذشته نیز دادگاهی در بحرین، چهار شهروند این کشور را به اتهام عضویت در هسته‌ای مرتبط با سپاه پاسداران ایران با نام «جیش الامام» به حبس ابد و ۱۵نفر را هم در اتباط با این پرونده، به ۱۵سال زندان محکوم کرده بود.

بیشتر بخوانید

حبس ابد برای چهار بحرینی مرتبط با سپاه پاسداران

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    m9dLnl irvzjzxdthdt, [url=http://riidtklhpgmm.com/]riidtklhpgmm[/url], [link=http://yklaqnapnujt.com/]yklaqnapnujt[/link], http://jgzihsjfsysn.com/