Saturday, 18 July 2015
14 June 2021
خبرهای ورزشی

«لباس‌های ایران در جام‌جهانی را می‌توان با حریف عوض کرد»

2014 May 09

خبر / رادیو کوچه

 

لباس‌های ایران در جام‌جهانی را می‌توان با بازیکنان حریف عوض کرد»

«آندرانیک تیموریان» در حاشیه تمرین دیروز (پنج‌شنبه) تیم‌ملی ایران گفت: در آفریقای جنوبی اردوی خوبی را داشتیم و کادر فنی به آن چیزی که می‌خواست رسید، امیدوارم اردوی اتریش بهتر از این هم باشد.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

هافبک جنگنده فصل قبل استقلال که با دست بانداژ شده در تمرینات حاضر شده بود، در مورد مصدومیتش گفت: در بازی برابر تیم کره‌ای و الشباب در لیگ قهرمانان دستم دچار آسیب دیدگی شد و الان نباید در مورد آن ریسک کنم.

آندو در مورد شفاف‌سازی قرارداد بازیکنان لیگ برتری و دفاع او از این ارقام گفت: در همه جای دنیا بیشتر از این هم می‌دهند. به هر حال کسانی که در سطح بالا بازی می‌کنند زیاد نیستند. ما هم که این پول را به زور نگرفته‌ایم و مالیات آن را هم پرداخت می‌کنیم!

andriktimoryan

آقای «تیموریان» در واکنش به شانس صعود ایران از مرحله گروهی جام‌جهانی گفت: تا اینجا که زمان زیادی را از دست دادیم اما سعی می‌کنیم آن را جبران کنیم. همه حریفانمان تیم‌های قدرتمندی هستند اما صعود ما هم چندان دور از ذهن نیست. اگر از بوسنی و نیجریه امتیاز بگیریم شانس خوبی برای صعود به دور بعد داریم.

هافبک سابق فولام و بولتون با بیان این‌که امیدوار است مشکل لباس‌های تیم‌ملی حل شود گفت: شخصیت تیم‌ملی ایران بالاتر از این است. اصلن نمی‌دانیم می‌شود این لباس‌ها را در جام‌جهانی با بازیکنان حریف عوض کنیم یا نه.

او در پایان در مورد تیم فصل آینده‌اش گفت: هنوز برای آینده تصمیم نگرفتم.

تیم‌ملی ایران در رده سی و هفتم جهان

آرژانتین،نیجریه و بوسنی، هم‌گروه‌های ایران در جام‌جهانی به ترتیب در رده‌های هفتم، بیست‌و‌پنجم و چهل‌و‌چهارم دنیا قرار گرفته‌اند.

t-m

فیفا آخرین رده‌بندی تیم‌های جهان را منتشر کرد که بر این اساس شاگردان آقای «کی‌روش» بدون تغییر نسبت به ماه قبل در همان جایگاه سی‌و‌هفتم جهان و اول آسیا قرار گرفتند. بر اساس رده‌بندی اعلام شده اسپانیا هم‌چنان اول است و تیم‌های آلمان و پرتغال در رده‌های بعدی قرار دارند. این در حالی است که آرژانتین، بوسنی و نیجریه هم‌گروه‌های ایران در جام‌جهانی به ترتیب در رده‌هایهفتم، بیست‌و‌پنجم و چهل‌و‌چهارم قرار دارند.

نوجوان وزنه‌برداری ایران دوپینگی شد

آزمایش دوپینگ «مهدی فروتن» عضو تیم‌ملی وزنه‌برداری نوجوانان ایران مثبت اعلام شد.

mehdifrotan

فدراسیون جهانی وزنه‌برداری نتیجه آزمایش فروتن، عضو تیم‌ملی وزنه‌برداری ایران را مثبت اعلام کرد.

فروتن در مسابقات قهرمانی آسیا به مقام سوم رسیده بود. با این شرایط مدال برنزی که او در این مسابقات به دست آورده بود پس گرفته می‌شود. فدراسیون جهانی وزنه‌برداری محرومیتی دو ساله را برای فروتن در نظر گرفته است.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,