Saturday, 18 July 2015
02 December 2020
در بازدید از پروژه موشکی سپاه

«آیت‌اله خامنه‌ای: سپاه جنگ‌افزارهای موشکی را به تولید انبوه برساند»

2014 May 12

خبر / رادیو کوچه

 

آیت‌اله «علی خامنه‌ای»، رهبر جمهوری اسلامی ایران، روز یک‌شنبه بیست و یکم اردیبهشت ماه ضمن بازدید از برخی پروژه‌های موشکی سپاه پاسداران، با تاکید بر این‌که مسوولان حکومتی باید بر توانایی‌های داخلی ایران تکیه کنند. در عین حال از برخی مسوولان گلایه کرده و گفته است: متاسفانه در برخی از بخش‌ها مدیران ما این پیام را درک نمی‌کنند.

رهبر جمهوری اسلامی ایران در جریان این بازدید هم‌چنین گفته است که نیروی هوافضای سپاه باید جنگ‌افزارهای موشکی و نظامی خود را به تولید انبوه برساند.

وی بعد از بازدید از نمایشگاه تولیدات نیروی هوافضای سپاه پاسداران که نزدیک به دو ساعت به طول انجامید، در جمع فرماندهان عالی سپاه و ارتش و تعدادی از کارشناسان صنایع نظامی تاکید کرد که تولید انبوه موشک، «یک وظیفه است و همه مسوولان نظامی باید در این جهت تلاش کنند و دولت نیز باید پشتیبانی از این موضوع را جزو وظایف اصلی خود بدانند».

khamenei

آیت‌اله «خامنه‌ای» در بخشی از سخنانش با بیان این‌که، من همواره طرفدار ابتکار در سیاست خارجی و مذاکره بوده و هستم و توصیه همیشگی من به مسوولان این بوده که در سیاست خارجی و مبادلات بین‌المللی هرچه تلاش و ابتکار وجود دارد به کار بندند، خواستار حل موضوع تحریم ایران از راهی غیر از مذاکره شد.

رهبر جمهوری اسلامی با تاکید بر تقویب توان موشکی ایران، درخواست، طرف‌های غربی مذاکره کننده با ایران بر سر برنامه هسته‌ای آن، در مورد محدود سازی برنامه‌ توسعه موشک‌های بالستیک تهران را «احمقانه و ابلهانه» خواند.

کشورهای غربی و اسراییل بارها ایران را متهم کرده‌اند که در پوشش فعالیت‌های هسته‌ای خود به دنبال ساخت بمب اتمی و تقویت ابزارهای پرتاب کلاهک هسته‌ای از طریق توسعه برنامه موشکی خود است.

آقای «خامنه‌ای» در بازدید روز یک‌شنبه خود از نمایشگاه تولیدات نیروی هوافضای سپاه پاسداران، از نیروی هوافضای سپاه خواسته است که کارها و برنامه‌های خود را با دقت به پیش برد و به حد کنونی نیز راضی نباشد.

مطالب مرتبط

آیت‌اله علی خامنه‌ای گفت به آمریکایی‌ها اعتماد نداریم

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,