Saturday, 18 July 2015
21 September 2021
خبرهای ورزشی

«مسجدی در برزیل ساعات کار خود را برای ایرانی‌ها افزایش می‌دهد»

2014 May 29

خبر / رادیو کوچه

 

مسجدی در برزیل ساعات کار خود را برای ایرانی‌ها افزایش می‌دهد

مسجدی در شهر گوارولیوس برزیل، هم‌زمان با حضور تیم‌ملی ایران در این شهر ساعات کار خود را افزایش خواهد داد.

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«ادو گاسپار»، مدیر باشگاه کورینتیانس، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری افه اسپانیا اظهار داشت: «کارلوس کی‌روش» از این جهت این شهر و باشگاه ما را انتخاب کرده چون به فرودگاه نزدیک است، ضمن این‌که زیرساخت‌های باشگاه ما را مناسب تشخیص داده است.

fifa-world-cup-2014-logo-hd-wallpaper

در همین راستا سخن‌گوی اتحادیه مسلمانان برزیل از ساعات کار مسجدی در شهر گوارولیوس برای بازیکنان، خانواده‌ها و هواداران ایرانی خبر داده است.

ایران که در حال حاضر برای آماده‌سازی جهت حضور در رقابت‌های جام‌جهانی در اردوی تمرینی اتریش به سر می‌برد در گروه F مسابقات با تیم‌های آرژانتین، بوسنی و هرزگوین و نیجریه هم‌گروه است.

امسال از دست‌مزد‌های میلیاردی در استقلال خبری نیست

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:امسال در باشگاه استقلال از قراردادهای میلیاردی به مربیان و بازیکنان خبری نخواهد بود.

«بهرام افشارزاده» در مورد جلسه دیروز خود با آقای «خادم» و این‌که گفته می‌شود این جلسه در راستای انتشار اخباری مبنی بر قراردادهای میلیاردی بازیکنان و مربیان بوده است، اظهار داشت: جلسه دیروز در مورد مسایل مختلف فوتبال بود و تاکیداتی مبنی بر شفاف بودن قراردادها. ما امسال اصلن دست‌مزد میلیاردی به بازیکن و مربی نداریم. از این قراردادها خبری نیست.

afsharzadeh

وی در خصوص این‌که گفته می‌شود «امیر قلعه‌نویی» سیصد میلیون تومان از دست‌مزد خود را تخفیف داده و چرا قرارداد با وی امضا نمی‌شود، عنوان کرد: صحبتی که با قلعه‌نویی داشتیم اصلن بحث مالی نداشتیم و قرار است ایشان با ما سفید امضا کند. بحث تخفیفی در کار نبوده است. او در مورد پول خودش حرفی به ما نزده است.

مدیرعامل استقلال در مورد این‌که مگر می‌شود قلعه‌نویی با قرارداد سفید فعالیت کند، گفت: ما صحبت‌هایمان را انجام دادیم و همین که او این صحبت را می‌کند برای ما خیلی با ارزش است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد این‌که استقلال با «محمد نوری» به توافق نهایی رسیده است، گفت:‌ من اطلاعی ندارم و اگر توافق و امضایی حاصل شود اعلام خواهیم کرد.

وی در ارتباط با تجهیز کمپ مرحوم «حجازی» گفت: همان روزی که به باشگاه استقلال آمدم دستور تجهیز این کمپ را دادم و کار آغاز شده است. یکی دو مورد هم بوده که دستور پیگیری آنها را داده‌ام و کارها طبق برنامه جلو می‌رود.

حراج یک‌و‌نیم میلیارد تومانی پیراهن حمید استیلی به نفع کودکان سرطانی

پیراهن «حمید استیلی» بازیکن تیم‌ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی ١٩٩٨ فرانسه، چهارشنبه شب در یک حراجی به نفع کودکان سرطانی در تهران، به مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون تومان به فروش رفت.

مراسم حراج پیراهن حمید استیلی به گونه‌ای پیش رفت که سایر میهمانان فارغ از خرید پیراهن، به نفع کودکان سرطانی مبالغی را پرداخت کردند.

p

«حمید‌رضا سیاسی» رییس هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس، با پرداخت مبلغ دویست میلیون تومان به صورت شخصی و شرکت بهنام پیشرو کیش حامی مالی باشگاه پرسپولیس با قبول مبلغ یک میلیارد و صد میلیون تومان برای درمان یازده بیمار سرطانی بیشترین مبلغ گلریزان را به خود اختصاص دادند.

حمید استیلی در ابتدای این مراسم گفت: در بازی با آمریکا دو پیراهن داشتم که یکی از آنها را قبلن برای امور خیریه فروختم و در مراسم امشب دومین پیراهن را به حراج گذاشتم.

وی با بیان این‌که این پیراهن بهانه‌ای است برای کمک به بیماران سرطانی اظهار داشت: می‌خواهم با این کار به بیماران سرطانی بگویم این بیماری، پایان زندگی نیست.

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: اگرچه خاطره گل زدن به آمریکا همواره شیرین است اما امیدوارم گل واقعی را امشب با این کار خیر به ثمر برسانم.

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,