Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
خبرهای ورزشی

«پپ گواردیولا پس از بیست سال بالاخره تن به ازدواج داد»

2014 June 03

خبر / رادیو کوچه

پپ گواردیولا پس از بیست سال بالاخره تن به ازدواج داد

 

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

 

«پپ گواردیولا» مربی تیم بایرن‌مونیخ طی مراسمی خصوصی و کاملن صمیمی مراسم ازدواجش را برگزار کرد و با دوست دختر خود پس از بیست سال رسمن ازدواج کرد.

پپ گواردیولا و نامزدش «کریستینا سرا» بالاخره به طور رسمی به یک‌دیگر بله گفتند و پیوند زناشویی بستند. این ازدواج بی‌سر‌و‌صدا روز پنج‌شنبه در محله‌ای کوچک در نزدیکی بارسلونا برگزار شد و حضاری که برای مراسم فراخوانده شده بودند به خوبی توجیه شده بودند که پای رسانه‌ها را به این جشن کوچک باز نکنند.

در واقع گواردیولا پس از ٢٠ سال زندگی مشترک با نامزدش تصمیم گرفت بالاخره ازدواجش را رسمی کند و از همین رو دوازده نفر از دوستان و نزدیکان صمیمی‌اش را به مراسم ازدواجش فراخواند.

goardila

به گزارش «یورو اسپرت» در این مراسم والدین همسر گواردیولا هم حضور داشتند و جشن در حضور سه فرزند پپ و کریستینا برگزار شد. ماریا، ماریوس و والنتینا سه فرزند گواردیولا هستند که به ترتیب در سال‌های ٢٠٠١، ٢٠٠٣ و ٢٠٠٨ به دنیا آمده‌اند.

علی کریمی یکی از ده غایب بزرگ جام‌جهانی

تیم‌ملی فوتبال ایران به عنوان یکی از سی‌و‌دو تیم حاضر در این رقابت‌ها باید در گروه F با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین به رقابت بپردازد.

پایگاه اینترنتی “FIRSTPOST” در گزارشی به معرفی ده بازیکن بزرگ فوتبال جهان پرداخت که بنا به دلایلی برای حضور در جام‌جهانی به تیم‌ملی کشورشان دعوت نشدند.

یکی از این ده بازیکن، «علی کریمی» بازیکن باشگاه فصل قبل تراکتورسازی است که «کارلوس کی‌روش» او را در لیست سی نفر برای حضور در جام‌جهانی قرار نداد.

علی کریمی یکی از بازیکنانی بود که در انتخابی جام‌جهانی نقش مهمی در راهیابی ایران به برزیل ایفا کرد. او یکی از معروف‌ترین بازیکن فوتبال ایران است و البته یکی از جنجالی‌ترین آنها.

karimi

کریمی در سال ٢٠٠٨ به صراحت از فدراسیون فوتبال ایران انتقاد کرد. نتیجه‌ این انتقاد باعث شد او از حضور در تیم‌ملی ایران منع شود، اما با مداخله محمود احمدی‌نژاد به تیم‌ملی ایران بازگشت. او البته در جام ملت‌های ٢٠١١ حضور نداشت. در شرایطی که رفتارهای مخالف بدون توجه به نام و جایگاه فرد خیلی زیاد تحمل نمی‌شود، کی‌روش روی نام او را برای حضور در جام‌جهانی ٢٠١۴ برزیل خط قرمز کشید. البته مرد پرتغالی از اهمیت و جایگاه کریمی در فوتبال ایران با خبر بود و به همین خاطر در مصاحبه‌هایش به تمجید از این بازیکن ٣۵ ساله پرداخت.

پایگاه اینترنتی “FIRSTPOST” در ادامه ده بازیکن بزرگ فوتبال جهان که برای حضور در جام‌جهانی 2014 برزیل به تیم‌ملی کشورشان دعوت نشده‌اند را به شرح زیر اعلام کرد:

١- سمیر نصری (فرانسه) ٢- مایکل کریک (انگلیس) ٣- کارلوس توس (آرژانتین) ۴- فیلیپه کوتینیو (برزیل) ۵- لوکاس نیل (استرالیا) ۶- لاندون دوناوان (آمریکا) ٧- ماریو گومس (آلمان) ٨- گائل کلیچی (فرانسه) ٩- اشلی کول (انگلیس) ١٠- علی کریمی (ایران)

چک‌های اسپانسر محیطی لیگ برگشت خورد

اسپانسر تبلیغات محیطی سازمان لیگ باید تا هفته قبل بخش عمده‌ای از قراردادش با فدراسیون فوتبال را پرداخت می‌کرد، رقمی بیش از ده میلیارد تومان .

اما در این خصوص اخبار خوشایندی از راهروهای فدراسیون فوتبال شنیده نمی‌شود. شایعه مهمی دهان به دهان می‌گردد. شایعه برگشت خوردن چک‌های شرکت کانون آگهی ایران نوین. شرکتی که در مزایده‌ای بزرگ توانست قراردادی نجومی با فدراسیون فوتبال ایران ببندد. در حالی‌که سال‌های گذشته سازمان لیگ تبلیغات محیطی را به قیمت نازل شانزده تا هجده میلیارد تومان واگذار می‌کرد، این‌بار این شرکت در مزایده‌ای برای دو سال قراردادی صد‌و‌شصت میلیارد و هفتصد هزار تومان، توانست برنده این مزایده باشد.

tablyghatmohiti

 

درحالی این مزایده از آن شرکت برنده شد که آنها فقط هفتصد هزار تومان بیشتر از شرکت دیگر پیشنهاد داده بودند. شرکتی که در 3 سال گذشته با قیمتی نازل تبلیغات را در اختیار داشت. این‌که چه‌طور شرکتی که تا سال قبل برای پرداخت کمتر از بیست میلیارد تومان مشکل داشت، چگونه این پیشنهاد را به ۴ برابر تبدیل کرد پرسشی بود که از سوی مدیران سازمان لیگ بی‌پاسخ ماند اما با عقد این قرارداد که زیر نظر خیلی از نهادهای نظارتی بسته شد به برگ برنده‌ای تبدیل شد برای «مهدی تاج» و فدراسیون فوتبال.

حالا خیلی از تیم‌ها برنامه‌ریزی کرده‌اند که این فصل بیش از پنجاه درصد هزینه‌های تیم‌داری‌شان را از این پول به‌دست بیاورند اما انگار همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود. در حالی‌که صبح دوشنبه جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال برگزار شد، خیلی از اعضا نگران به تاخیر افتادن پرداخت‌های برنده تبلیغات محیطی هستند. این شرکت  به گفته مهدی تاج باید تا قبل از شروع فصل بیست‌و‌چهار میلیارد تومان به فدراسیون می‌داد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,