Saturday, 18 July 2015
21 June 2021
در شمال تکریت

«اعدام ١٧٠٠ دانشجوی کالج نیروی هوایی عراق توسط داعش»

2014 June 15

خبر / رادیو کوچه

 

گروه شبه‌نظامی، دولت اسلامی عراق و شام، «داعش» هزار و هفت‌صد نفر از دانشجویان کالج نیروی هوایی عراق که خود را تسلیم آن‌ها کرده بودند، اعدام کرد.

این گروه، روز یک‌شنبه پانزده ژوئن در سایت اینترنتی خود اعلام کرده است، پس از گذشت چند روز از تسلیم شدن، هزار و هفت‌صد نفر از دانشجویان نیروهای هوایی عراق در پایگاه، صبایکر در شمال شهر تکریت، آن‌ها را اعدام کرده است.

daesh1

وب‌سایت «پست کردستان» در این رابطه گزارش داده است، داعش در پیامی که روز یک‌شنبه در وب‌سایت خود منتشر کرد اعلام کرده است این افراد، کسانی هستند که روز چهارشنبه گذشته خود را تسلیم آن‌ها کرده بودند.

در این بیانیه هم‌چنین آمده است این گروه بنابه دستور «ابوبکر بغدادی» امیر داعش هشت‌صد نفر از اعضای سنی این پایگاه را آزاد کرده است.

این گروه همچنین چند عکس از کشتار این افراد را منتشر کرده که تعدادی از افراد مسلح در یک باغ به افرادی که روی زمین دراز کشیده‌اند شلیک می‌کنند.

da4

da3

da2

da1

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۸ Comments


 1. سمیر
  1

  خدایا خودت نسل این حیوونهای درنده رو از زمین بکن
  آمین


 2. الیس
  2

  کشتار ۱۷۰۰ نفر از دانشجویان نیروی هوایی عراق به دست داعش !! ۱۷۰۰ نفر!!
  گوشه ی دیگری از تجلی اسلام ناب محمدی در حال حاضر.
  خیلی ها براین اعتقادند که : اسلام به ذات خود ندرد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست …
  اگه برای فهمیدن اسلام ناب محمدی نه تنها دنبال کردن ردپای خونبار اسلام و کلا دین و مذب در طول تاریخ گواه هست که رژیم فعلی جمهوری اسلامی هم نمونه ای از این اسلام نایب یا شبهه ناب محمدی هست . برای پی بردن به اینکه اسلام ناب چیست فقط کافیست به سوره های قرآن مراجعه کنید که محمد پس از به دست گرفتن قدرت و فجایعی مثل کشتار یهودیان بنی قریضه و سربریدن بیش از ۷۰۰ نفر در یک روز که شامل پسران نوجوان هم میشده و به بردگ یگرفتن انسان های آزاده. انها که میگویند یا میپندارند یا چنین برایشان گفته اند که اسلام این نیست خواهشا همین الان یک قرآن پیداکنند و به سوره نساء مراجعه کنید اگر عربی نمیفهمید ترجمه فارسی آن را بخوانید نه تفسیر چون تفسیر به منزله ی مالکشی حقایق هست و خود محمد بارها گفته که ما قرآن را به کلام ساده نازل کردیم و نیازی به تفسیر نیست. در این سوره علنا گفته اگر مسلمین در جنگ پیروز شوند زنان و مال و اموال قوم شکست خورده برآنها حلال هست. بر همین فتوای محمد یا به قول معتقدین به آسمانی بودن قرآن جناب آقای الله وقتی اعراب به ایران حمله کردند چنان زنان آزاد ایرانی را مورد تجاوز و بردگی قرار دادند که تا امروز تست ژنتیک تبار اعراب امروزی پر از ژن ایرانی هست. تا سالها مدینه و مکه محل برده فروشی بوده و حتی آخوندهای بیشرم ازز بیشرمی امامان شیعه در خرید کنیز و داشتن برده سخن میویند. از معجزات امام یازدهم خریدن زن برده ی رومی دقیقا به مقداری که امام پول داده بودند به غلامش نقل میشه. یعنی خواننده را اینقدر بی شعور فرض کردند که متوجه اصل داستان خرید برده نمیشود؟
  به راستی که گرما خرد داشتیم، کجا این سرانجام بد داشتیم.


  1. مهران
   3

   پاینده باشید دوست عزیز
   به امید روزی که از این کیش خلاص شویم


  2. Mina
   4

   خاک بر سر بیسوادت که فکر میکنی روی ژن انسان نام کشور صادره هم نوشته شده. یعنی واقعا خیال میکنی روی ژن اعراب نوشته شده ایرانی؟؟؟ خنگ خدا
   یعنی به نظر تو این قاتلها اصلا به چیزی بنام خدا اعتقاد دارن؟؟؟ دین پیشکش….
   آی کیو…..


 3. شهرام
  5

  خوب داعش فقط در یک روز اینهمه رو کشته، جمهوری اسلامی و نیاکانش که هزاران برابر از اینها در طول تاریخ کشته اند و ملت ایران هنوز هم تاسوعا و عاشورا میکیرند. تفو بر هر مذهب و زنده با ازادی
  شهرام از دانمارک


 4. ihnd
  6

  خدا لعنت شون کنه


 5. ZIYARANI
  7

  الیس کم کاسه صهیونیسم بلس بوجود اوردن گروه داعش فقط وفقط جهت زیر سوال بردن و جریحه دار کردن و سرکوب کردن اسلام است اینو توی کاسه لیس هم خوب میدونی اخه بیشعور پیامبر اسلام اینجوری مردمان بیگناه رو قتل عام میکرد؟اون به اسرای جنگ نمی گفت هرکس به ده نفر سواد خواندن و نوشتن بیاموزد ازاد است؟ احمق اون بدستور خدا کافران را می کشت چرا که کافران دنیا و اخرت مردم را به تباهی می کشاندن برو مطالعه کن و کم روش عن فکر بازی در بیار


 6. شاهین
  8

  بهتون سفارش میکنم در مورد نطفتون از مادر محترم سوال کنین چون از این حرفاتون مشخصه که از یک نطفه معلوم بوجود نیامدین .مستند ادعام هم اینه که یه روز از آمریکا دم میزنین یه روزم از اسرائیل یه روز از داعش حمایت میکنین یه روز هم از ایران .
  خودتون هم که ایرانی هستین میگین ژنتون با عربها مخلوط شده
  !!!آخرشم که تو شعر خودتونو بی خرد بحساب آوردین
  آخه …حسابی خودت انصاف بده این حرفارو به جز کسانی که خوی حیوانی دارن کس دیگه ای قبول میکنه؟
  شرمنده حس سختی رو ازت خواستم ! منظورم انصاف بود که اگه داشتی دیگه اینطور دهانتو به یاوه گویی یاز نمیکردی !!!ث