Saturday, 18 July 2015
22 January 2021
رییس سازمان حج و زیارت ایران

«چهار ایرانی از زندان‌های مکه و مدینه آزاد شدند»

2014 June 29

خبر / رادیو کوچه

 

سعید اوحدی رییس سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران،  از آزادی ٢ زندانی ایرانی در مکه و ٢ زندانی دیگر در مدینه خبر داد.

«ایرنا»، خبرگزاری رسمی ایران روز یک‌شنبه هشتم تیر ماه گزارش داده است، سعید اوحدی رییس سازمان حج وزیارت، در نشست خبری با اعلام این مطالب گفته است: ٢ ایرانی در مکه به اتهام سرقت گرفتار شده بودند و وزیر حج قول داده بود تا قبل از ماه مبارک رمضان این دو نفر آزاد شوند که هم اکنون آزاد شده‌اند.

وی ادامه داده بود: اتهام آن‌ها به سرقت واهی بود چون اگر حین طواف زائری شی‌ای از زمین بردارد و حتا بخواهد به پلیس تحویل بدهد، سرقت محسوب می‌شود.

saeedaohadi

بنابه همین گزارش، اوحدی در پاسخ به این سوال که هم‌اکنون ٢ ایرانی دیگر نیز که در مدینه زندانی هستند، آیا به اتهام سرقت بازداشت شده‌اند، گفته است: خیر، این دو در قبرستان بقیع با عوامل امر به معروف عربستان بحث‌شان شد و به همین منظور بازداشت شده‌اند.

وی همچنین از وجود یک زندانی دیگر در بقیع به علت بحث با ماموران امر به معروف عربستان خبر داده و اظهار امیدواری کرده است که او نیز به زودی آزاد شود.

اوحدی سپس با اشاره به این‌که دو زائر دیگر در سال گذشته در عربستان زندانی بودند، گفت: این دو زائر که یکی از آن‌ها خانم نیز بود ٨ ماه در زندان عربستان بودند تا این‌که در موسم حج سال گذشته توانستیم آن‌ها را آزاد کنیم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    wh0cd5975005 VIAGRA OVER THE COUNTER