Saturday, 18 July 2015
08 December 2021
خبرهای ورزشی

«درخواست برزیل از ایران برای بازی دوستانه»

2014 July 04

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

درخواست برزیل از ایران برای بازی دوستانه

رییس فدراسیون فوتبال از درخواست برزیلی‌ها برای انجام دیدار دوستانه با تیم‌ملی ایران خبر داد.

به گزارش ایسنا، «علی کفاشیان» درباره وضعیت تیم‌ملی ایران پس از جام‌جهانی گفت: در حال حاضر به پول نیاز داریم تا بتوانیم هم قرارداد «کارلوس کی‌روش» را تمدید کنیم و هم سایر امور را پیش ببریم.

وی ادامه داد: فدراسیون فوتبال برزیل برای دیدار دوستانه به ما درخواست داده است، اما مسلمن نیاز به پول داریم تا بتوانیم یک بار دیگر با برزیلی‌ها بازی کنیم.

brazil

بیش از ۵ میلیارد، دست‌مزد حسینی در ٩ ماه

اگر اتفاق خاصی نیفتد «سیدجلال حسینی» مدافع تاثیر‌گذار تیم‌ملی‌ فوتبال ایران قرارداد رسمی‌‌اش را با باشگاه الاهلی قطر امضا خواهد کرد.

به گزارش خبر آنلاین، هر چند حسینی برای آرام کردن اوضاع، هم‌چنان از ماندن در پرسپولیس حرف می‌زند ولی او قرار است سال آینده پیراهن الاهلی را برتن کند. حتا مدیر ورزشی این باشگاه هم چند روز پیش توافق با حسینی را تایید کرد و با صراحت گفت مدافع تیم‌ملی‌ ایران سال آینده در لیگ قطر توپ خواهد زد.

مبلغ قرارداد این بازیکن با الاهلی آن‌قدر وسوسه‌انگیز است که سیدجلال فکر بازی کردن در لیگ ‌برتر ایران را از ذهنش بیرون می‌کند. او برای بازی در الاهلی یک میلیون و پانصد هزار دلار خواهد گرفت، یعنی پنج میلیارد و چهارصد میلیون تومان به پول ایران. البته اگر بحث پاداش‌ها را نیز حساب کنیم این مبلغ بیشتر خواهد شد و جالب‌تر این‌که حسینی برای ٩ ماه بازی در لیگ قطر چنین پولی به جیب خواهد زد!

hosaini

نکته مهم این است که «علی دایی» و «رحیمی» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم می‌دانند که حسینی قصد ندارد در پرسپولیس بماند.

بودجه‌ای جداگانه برای فدراسیون‌ها در جهت توسعه ورزش همگانی

معاون توسعه ورزش همگانی از تخصیص بودجه جداگانه به فدراسیون‌های ورزشی برای توسعه همگانی رشته‌های ورزشی برای نخستین بار خبرداد.

به گزارش فارس، «شعبانی بهار» با اشاره به نگاه ویژه وزیر ورزش بر عمومی‌سازی ورزش گفت: برای اجرای برنامه‌های توسعه‌ای این وزارت‌خانه طی جلسات کارشناسی، تخصیص بودجه جداگانه به فدراسیون‌ها در جهت عمومی‌سازی و فراگیر شدن این رشته به تصویب رسید.

وی ادامه داد: ١٠ درصد به بودجه فدراسیون‌ها علاوه بر بودجه مصوب تقویم ورزشی افزوده شده است، به این ترتیب فدراسیون‌های ورزشی با جذب این اعتبارات می‌توانند با گسترده کردن فعالیت‌های خود، بر افزایش تعداد مخاطبان مربوطه و توسعه آن رشته، برنامه‌ریزی‌های جداگانه و ویژه‌ای در راستای تحقق رویکردهای وزارت اقدام کنند.

shabanibahar

معاون توسعه ورزش همگانی هم‌چنین در پاسخ به این سوال که شرایط و نحوه تخصیص این مبالغ به فدراسیون‌های ورزشی چگونه خواهد بود اضافه کرد: نشست‌هایی را با روسای محترم فدراسیون‌ها خواهیم داشت که در نهایت تفاهم‌نامه‌ای توسط طرفین به امضا خواهد رسید.

وی با تاکید بر نظارت جدی بر فعالیت‌های فدراسیون‌ها در حوزه همگانی‌سازی رشته‌های ورزشی تحت پوشش گفت: علاوه بر گزارشی که توسط آنها در پایان هر ٣ ماه به این معاونت ارایه خواهد شد ناظرین و کارشناسان این معاونت به طور جدی عمل‌کرد این فدراسیون‌ها را مورد بررسی قرار خواهند داد.

درخواست دست‌مزد یک میلیون تومانی برای داوران فوتبال

کمیته داوران با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ درخواست دست‌مزد یک میلیون تومانی برای داوران در لیگ چهاردهم کرد.

daoar

«فریدون اصفهانیان» رییس کمیته داوران در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت: برای افزایش دست‌مزد داوران در لیگ چهاردهم نامه‌ای به سازمان لیگ نوشته‌ایم و درخواست کرده‌ایم که برای داوران در فصل آینده یک میلیون تومان و کمک داوران هفت‌صد هزار تومان دست‌مزد برای هر مسابقه در نظر گرفته شود. در این رابطه هم با آقای «تاج» رییس سازمان لیگ صحبت‌ خواهم کرد.

در صورت موافقت سازمان لیگ با این درخواست دست‌مزد داوران ایران که نسبت به دست‌مزد بازیکنان و مربیان بسیار پایین‌تر است افزایش صد در صدی خواهد داشت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,