Saturday, 18 July 2015
24 June 2021
در مدرسه‌ای در جنوب تهران

«تجاوز جنسی معلم ورزش به چند دانش‌آموز تهرانی»

2014 July 04

خبر / رادیو کوچه

 

معلم ورزش مدرسه‌ای در جنوب تهران با شکایت ١۴ دانش‌آموز به اتهام کودک‌آزاری و سوءاستفاده از دانش‌آموزانش به دستور قضات دادگاه کیفری استان تهران بازداشت شد.

خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا» روز جمعه سیزدهم تیر ماه به نقل از روزنامه شرق در این رابطه نوشته است: خانواده پسربچه‌ای دو روز پیش متوجه آثار زخم روی بدن فرزنشان شدند. وقتی این کودک مورد سوال قرار گرفت به مادرش گفت معلم ورزش که مربی فوتبال او نیز هست، کتکش زده و آزارش داده است.

براساس این گزارش، مادر این دانش‌آموز در شکایت خود گفت: «پسرم از جمله دانش‌آموزانی بود که معلم ورزش، او را برای تیم فوتبال انتخاب کرد و با آن‌ها کار می‌کرد تا در تیم مدرسه با مدارس دیگر رقابت کنند. پسرم به همراه ٢٠ دانش‌آموز دیگر به اردوهای مختلف می‌رفت و چون فردی که آن‌ها را می‌برد هم مربی فوتبال بود و از فدراسیون کارت داشت و هم معلم ورزش مدرسه‌شان بود، اعتماد کردیم و بچه‌ام را به دست او سپردیم اما روز حادثه وقتی به خانه آمد دیدم بدنش خونی است. اول نمی‌خواست حرفی بزند. وقتی خیلی پی‌گیر شدم گفت چون در بازی فوتبال با تیم رقیب باخته‌اند مربی‌شان آنها را کتک زده است. وقتی موضوع را با خانواده‌های دیگر در میان گذاشتم متوجه شدم که فقط پسر من نبوده بلکه ١٣ کودک دیگر نیز مورد آزار و اذیت این معلم قرار گرفته‌اند.»

InvestigateSexAssaultInsert

بعد از اینکه ١۴ خانواده از این معلم شکایت کردند و تحقیقات در این خصوص آغاز شد، بازپرس رسیدگی‌کننده به پرونده متوجه شد که این پرونده فقط به ضرب و جرح کودکان دانش‌آموز محدود نمی‌شود بلکه معلم ورزش، بچه‌ها را مورد آزار جنسی نیز قرار داده است و برخی از آن‌ها را وادار می‌کرده تا عریان در برابر او بایستند و از آن‌ها عکس تهیه می‌کرده است.

بنابه این گزارش، پرونده با توجه به نوع شکایت به شعبه ٧٧ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده و پس از بازداشت متهم، تلفن همراه وی توقیف شد، که با بررسی تلفن همراه متهم فیلم‌های مستهجن در تلفن او پیدا شد.

چهار نفر از دانش‌آموزانی که می‌گویند مورد تعرض قرار گرفته‌اند، متولد ٨٠ تا ٨۴ هستند و روز گذشته به شعبه ٧٧ دادگاه کیفری رفتند و توضیحاتی ارایه دادند.

مطالب مرتبط

تایید رسمی تعرض دو ناظم به دانش‌آموزان در ایران

 

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    Fb0lhJ ipoihtbonnns, [url=http://zivsdqyayoiu.com/]zivsdqyayoiu[/url], [link=http://teqgdphgtkuu.com/]teqgdphgtkuu[/link], http://jcjsfhjuggxl.com/