Saturday, 18 July 2015
05 August 2020
در حین پخش زنده

«ناکامی تلویزیون ایران در سانسور کنایه ناطق نوری»

2014 July 19

خبر / رادیو کوچه

 

حجت‌الاسلام ناطق نوری در جریان سخنرانی خود در کنار قبر آیت‌اله خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران کنایه‌ای به تلویزیون ایران زد.

به نوشته وب‌سایت روزنامه «انتخاب» ناطق نوری نسبت به انعکاس با تاخیر سخنان در تلویزیون انتقاد کرد و گفت ما وقتی به خانه می‌رسیم، هنوز صحبت‌های ما در حال پخش شدن است!

به نوشته این روزنامه، نکته جالب آن‌که عبارت «پخش زنده» که حین سخنرانی ناطق از شبکه دوم سیما روی تصویر درج شده بود، پس از این کنایه حذف شد و تنها عبارت «سخنرانی حجت‌الاسلام ناطق در حرم امام» دیده می‌شد.

nateghnori

بنابه این گزارش، با وجود آن‌که سخن‌رانی حجت‌الاسلام ناطق نوری با تاخیر از تلویزیون پخش می‌شد تا اتفاقاتی این‌چنینی سانسور شود اما ظاهرن اشتباه مسئولان سانسور این شبکه، باعث پخش سخنان کنایه‌آمیز رییس بازرسی دفتر رهبری ایران شد.

در همین رابطه خبرگزاری «ایلنا» روز شنبه بیست و هشتم تیر ماه گزارش داده است، علی ‌اکبر ناطق نوری که در مراسم شب قدر سخنرانی می‌کرد گفته است: شخصی مسئولیتی را در کشور برعهده می‌گیرد و هر طور دلش خواست بیت‌المال را خرج می‌کند، آن وقت می‌گویند تا زمانی که بر مسند است، مصلحت نیست جلوی او را بگیریم. وقتی هم که از مسندش کنار رفت می‌گویند حالا که رفته است و دیگر مرده را لگد نزنیم. پس کی و کجا می‌خواهیم حساب بیت‌المال را برسیم؟ مردم مدام از خودشان می‌پرسند پس تکلیف چند میلیاردی که حیف و میل کردند، چه شد؟ سوال می‌کنند که بیمه تامین اجتماعی چه شد؟

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , 

۱ Comment


  1. ایسپا
    1

    نامرد خورد و رفت هزینه اش رو ما می پردازیم که حق بیمه در عرض ۲ سال ۴ برابر شد! حالا با این وضعیت کدوم کار فرما حاضر به استخدام نیرو می شود!؟ ضربه ای که مرتضوی بی شرف به مملکت زد صدام نزد!