Saturday, 18 July 2015
21 January 2021
در راستای تشدید فشارها به روحانی

«تلاش سپاه پاسداران برای دستگیری خواهرزاده حسن‌روحانی»

2014 August 13

خبر / رادیو کوچه

 

وب‌سایت «سحام نیوز» روز چهارشنبه بیست و دوم مرداد ماه به نقل از یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش شود، گزارش داده است: در روزهای اخیر، اطلاعات سپاه، فعالیت گسترده‌ای را برای دستگیری یاران و مدیران نزدیک به هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی آغاز کرده است. این تلاش‌ها در راستای تشدید فشارها به رییس جمهور قبل از مذاکرات هسته‌ای در ماه نوامبر ادامه خواهد یافت. به طوری که سپاه پاسداران با دستورات و طراحی‌های صورت گرفته «برادران طائب»، قصد دارد «اسماعیل سماوی، خواهرزاده حسن روحانی» را بازداشت کند.

بنابه این گزارش، «اسماعیل سماوی» هم اکنون معاون «محمد نهاوندیان» و رییس مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری است، که توانسته است جلوی حیف و میل میلیاردها تومان از بودجه بیت‌المال را در این نهاد را بگیرد.

این منبع آگاه همچنین به خبرنگار سحام گفته است: «اسماعیل سماوی» توانست در مقابل صرف هزینه‌های هنگفت، در معاونت ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری بایستد و در این یک سال، با هزینه‌ای به مراتب کمتر از بودجه های اختصاص یافته گذشته، این مرکز را اداره نماید. همین امر یکی از دلایل خشم نیروهای مخالف حسن روحانی در نهادهای قدرت و باندهای رسانه‌ای آن ها شده است. به طوری که روزنامه‌ها و سایت‌های وابسته به باندهای قدرت نظیر کیهان و ندای انقلاب و … اقدام به تهیه گزارش از وی با نام اختصاری «الف – س» یا «اسماعیل سماوی» کرده‌اند.

این وب‌سایت همچنین مدعی است که خبرنگارش به، اطلاعاتی دست یافته که در پی دستگیری «جیسون رضائیان» خبرنگار روزنامه واشنگتن پست به همراه همسرش، سپاه پاسداران تلاش زیادی می کند که این خبرنگار را به اتهام «جاسوسی» جلوی دوربین‌های تلویزیونی بیاورد و تلاش نهایی ماموران اطلاعات سپاه دراین است که «اسماعیل سماوی»، خواهرزاده حسن روحانی و رییس ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری را نیز به جرم ارتباط با وی دستگیر و برای او به اتهام ارتباط با «جاسوس دولت‌های متخاصم» پرونده‌سازی امنیتی کنند.

پیش‌تر نیز سازمان اطلاعات سپاه پاسداران اقدام به دستگیری سه تن از معاونان و مشاوران حسن روحانی در تیم قبلی مذاکره کننده هسته‌ای کرده بود که واکنشی علنی از سوی حسن روحانی در پی نداشت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , 

۱ Comment


  1. جواد رضالو
    1

    اقا چرا به دروغ عکس یکی دیگه رو به جای اقای اسماعیل سماوی زدید این تصویر بالا متعلق به جواد رضالو میباشد اینم ادرس سایتم