Saturday, 18 July 2015
22 June 2021
دو سرقت در کمتر از یک‌ماه

«سارقان مسلح آیت‌اله طاهری شیرازی را با عمامه‌اش به صندلی بستند»

2014 August 15

خبر / رادیو کوچه

 

سارقان مسلح با حمله به خانه آیت‌اله طاهری شیرازی وی را به صندلی بسته و بیش از ٧٠ میلیون تومان از وجوهات حوزه علمیه و صندوق قرض الحسنه را سرقت کردند.

خبرگزاری مهر، روز پنج‌شنبه بیست و سوم مرداد ماه گزارش داده است، ساعت ٢ بعد از ظهر روز چهارشنبه ، ٣ سارق مسلح به زور وارد بیت آیت‌اله طاهری شیرازی در خیابان دولت شده و با تهدید وی را با عمامه‌اش به صندلی بستند.

بنابه این گزارش، سارقان پس از ضرب و شتم امام جماعت مسجد حجت بن الحسن اقدام به بهم ریختن وسایل خانه و سرقت از آن‌جا کردند.

براساس این گزارش، اوایل ماه رمضان نیز سارقان پس از ورود به خانه آیت‌اله طاهری شیرازی ٢٠ میلیون تومان از صندوق قرض الحسنه که برای کمک به افراد نیازمند راه اندازی شده بود، سرقت کردند.

saregh

عکس تزیینی است

پسر آیت‌اله طاهری شیرازی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفته است: پدرم بیش از ٩٠ سال سن دارد و دیروز پس از جراحی چشم به خانه باز گشته بود. در فاصله‌ای که راننده او خانه را برای مدت کوتاهی ترک کرده بود، ٣ نفر مسلح وارد خانه شده و اقدام به ضرب و شتم پدرم کرده و وی را به صندلی بستند.

وی افزوده است: در بیت پدرم وجوهات حوزه علمیه و صندوق قرض الحسنه قرار داشت که سارقان پس از بهم ریختن وسایل اقدام به سرقت حدود ٧٠ میلیون تومان کردند.

وی ادامه داد: بلافاصله موضوع به پلیس اطلاع داده شد، اما ماموران با تاخیر در محل حاضر شده و تنها اقدام به انگشت شماری و تحقیقات در این زمینه کردند. چرا باید در روز روشن سارقان مسلح به راحتی وارد منزل یک روحانی برجسته شده و اقدام به ضرب و شتم وی کنند؟

پسر آیت‌اله طاهری شیرازی خاطر نشان کرد: اوایل ماه رمضان نیز، زمانیکه پدرم در مسجد حضور داشت، سارقان از راه بالکن وارد شده و بیش از ٢٠ میلیون تومان از صندوق قرض الحسنه سرقت کردند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,