Saturday, 18 July 2015
22 October 2021
خبرهای ورزشی

«رضازاده حضور در شورای شهر را شغل نمی‌داند»

2014 September 09

خبر / رادیو کوچه

 

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

رضازاده حضور در شورای شهر را شغل نمی‌داند

رییس فدراسیون وزنه‌برداری می‌گوید اگر ملی‌پوشان بتوانند دو مدال طلا کسب کنند طلسم‌شکنی کرده‌اند، اما با توجه این‌که تمام کشورها برای کسب مدال می‌آیند کار سخت است.

به گزارش ایسنا، در ابتدای این نشست رضازاده توضیحی را در مورد وضعیت تیم‌ملی بیان کرد و گفت: نزدیک ٢٢ نفر از ٩ اسفند ماه ٩٢ برای حضور در بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی به اردوی تیم‌ملی آمده‌اند که زیر‌نظر «بهمن زارع»، سرمربی و «هادی پانزوان»، مربی کار کرده‌اند. مربیان شهرستانی را نیز که شاگردان خوبی تربیت کرده‌ بودند چند نوبت از وجودشان استفاده کردیم. در مدتی که تیم‌ملی در اردو بود یک اردوی ٣۵ روزه در چابکسر و یک اردوی برون‌مرزی در مجارستان برای ملی‌پوشان در نظر گرفتیم. در حال حاضر آنها در تهران مرحله آخر اردوی تیم‌ملی را پشت‌سر می‌گذارند. گروه اول نیز ٢٣ شهریور و گروه دوم سه روز بعد یعنی ٢۶ شهریور به بازی‌های آسیایی اعزام خواهند شد.

رضازاده افزود: شروع مسابقات نیز از ٢٩ شهریورماه خواهد بود که ما برای اولین‌بار بعد از انقلاب در دسته 56 کیلوگرم نماینده خواهیم داشت و «مجید عسگری» بر روی تخته می‌رود. او پیش از این در دسته ۶٢ بود که وقتی متوجه شدیم وزنش از یک حدی بالاتر نمی‌آید با مشورت خودش قرار شد در دسته ۵۶ کیلوگرم وزنه بزند. اگر ما بتوانیم مدال این دسته را به دست آوریم، مدال مهمی را کسب کرده‌ایم. عسگری در رکوردگیری تیم‌ملی نیز توانست رکورد نصیری را بعد از ۴١ سال بشکند، اما در روز مسابقه حریفانی از کره شمالی و چین دارد که آنها قوی هستند و مدال‌های این دسته را همیشه از آن خود کرده‌اند.

rezazadeh

وی ادامه داد: در دسته ۶٩ کیلوگرم «جابر بهروزی» در مسابقات دانشجویان جهان توانست مدال طلا بگیرد و در مسابقات جهانی نیز چهارم شد. او نیز رقیبانی از چین، کره‌شمالی، کره‌جنوبی و ژاپن دارد که آنها رکوردهای بالایی را به ثبت رسانده‌اند. در ٨۵ کیلوگرم نیز «کیانوش رستمی» و «رسول تقیان» حضور دارند که رسول تقیان یک سال پیش در ٧٧ کیلوگرم بود و اکنون یک دسته بالاتر آمده است. در ١٠۵ کیلوگرم «نواب نصیرشلال» و «محمدرضا براری» حضور دارند که در این وزن ما باید با وزنه‌برداران ازبکستان، کره‌جنوبی و قزاقستان دیدار کنیم. در فوق‌سنگین نیز «بهادر مولایی» و «بهداد سلیمی» وزنه می‌زنند که در فوق‌سنگین چندین سال است که ایران حرف اول را در آسیا و جهان زده است. این دو وزنه‌بردار روز آخر یعنی ۴ مهرماه بر روی تخته می‌روند که فکر می‌کنم رقیبی از کره‌جنوبی داشته باشند.

رضازاده در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران مبنی بر این‌که وضعیت کاری او در فدراسیون و شورای شهر به کجا رسیده است گفت: همیشه وقتی فدراسیونی موفق باشد بعضی از افراد این را دوست ندارند و می‌خواهند فدراسیون، ورزشکاران و کادر‌فنی را به حاشیه ببرند. من تابع قانون هستم و اسفند‌ماه چهار سال دوره ریاست من در فدراسیون به پایان می‌رسد، طبق قانون هر کاری که باید انجام داد من همان را هم انجام می‌دهم، البته حضور در شورا شغل محسوب نمی‌شود که دوستان در بازرسی، مجلس و شورای‌شهر در حال بررسی این موضوع هستند که امیدوارم تا اسفندماه به نتیجه برسد.

افشای نام ١٠ بازیکنی که کارت معافیت‌شان باطل شده است

سازمان لیگ نام ١٠ بازیکنی که کارت معافیت آنها از سوی سازمان نظام‌وظیفه ابطال شده را اعلام کرد.

kartmoafiat

به گزارش ایسنا، بر همین اساس کارت معافیت سینا عاشوری، رضا طاهری، علیرضا ابراهیمی، علی پور‌خسروانی، مهدی محمد‌زاده، محمد‌حسین مهر‌آزما، آرمان شهدادنژاد، حامد زمانی، مهربان عیسی‌پوران، فرهاد سالارپور بازیکنانی هستند که کارت معافیت آنها ابطال شده است.

سازمان نظام‌وظیفه اعلام کرده کارت معافیت ١٣ بازیکن باطل شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,