Saturday, 18 July 2015
25 January 2021
با انتشار اطلاعیه‌ای

«انصار حزب‌اله می‌گوید معابر را از مظاهر فسق پیراسته می‌کنیم»

2014 September 17

خبر / رادیو کوچه

 

ستاد اجرایی انصار حزب‌اله روز چهارشنبه بیست و ششم شهریور ماه با انتشار اطلاعیه‌ای از پایان سازماندهی افراد ثبت نام شده در مرحله اول برای گشت‌های سیار «امر به معروف و نهی از منکر» خبر داده و اعلام کرد که برای  تکمیل و گسترش این گروه‌ها دوباره عضوگیری می‌کند.

بنابه گزارش خبرگزاری «ایلنا»، ستاد اجرایی انصار حزب‌اله در این اطلاعیه با اشاره به برگزاری تجمع این گروه در روز ۲۱ تیرماه تصریح کرده است: «یکی از کارویژه‌های انصار از آن روز تاکنون جذب داوطلب برای فعالیت در گروه‌های سیار امر به معروف و نهی از منکر بود تا این فریضه را وسعت بخشیده و معابر را از لوث وجود مظاهر فسق پیراسته کنیم.»

این گروه روز ۲۱ تیر با برگزاری تجمعی در پارک ملت نسبت به نحوه پوشش خبر تجمع ۱۷ اردیبهشت‌ماه خود در صدا و سیمای ایران اعتراض کرده بود.

ansar

عبدالمجید محشتم، دبیرکل انصار حزب‌اله، روز یک‌شنبه، بیست و سوم شهریور، گفته بود که «گشت‌های ارشادی» این گروه از هفته آینده «به صورت تمام‌عیار» و با حضور ۳ هزار زن و هزار  مرد که از طریق پرکردن فرم جذب شده‌اند آغاز می‌شود.

این گروه ۱۷ اردیبهشت ماه سال جاری نیز در میدان فاطمی تهران تجمعی «علیه بی‌حجابی» برگزار کرده بود. این تجمع در حالی برگزار شد که حسین هاشمی، استاندار تهران، اعلام کرده بود که مجوزی برای برگزاری این تجمع صادر نشده است.

ستاد اجرایی انصار حزب‌اله در اطلاعیه خود خطاب به گروه‌هایی که «طیف مشخص» و«جریان‌های برانداز» می‌نامد نوشت  که انصار حزب‌اله از اول تیرماه سال جاری کار خود را نه تنها در تهران، بلکه در کل کشور آغاز کرده، اما برای «خنثا‌سازی توطئه منافقان گزارش آن رسانه‌ای نمی‌شود».

مطالب مرتبط

ورود انصار حزب‌اله به جامعه بدون اخذ مجوز مصداق بارز قانون‌شکنی است

دبیرکل انصار حزب‌اله: گشت امربه معروف، احتیاج به مجوز ندارد

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,