Saturday, 18 July 2015
29 May 2020
در شهرستان سقز

«هیوا فولادی مدیر مسئول وب‌سایت خبری شارنیوز بازداشت شد»

2014 October 10

خبر / رادیو کوچه

 

«هیوا فولادی» مدیر مسئول وب‌سایت خبری شارنیوز به دلیل شکایت نیروی انتظامی بازداشت و به زندان سقز در استان کردستان منتقل شد.

وب‌سایت «شارنیوز» روز پنج‌شنبه هفدهم مرداد ماه ضمن انتشار این خبر نوشته است، شکایت نیروی انتظامی از شارنیوز که همزمان با هفته نیروی انتظامی صورت گرفت به دلیل درج مطلبی در این سایت بود که در آن به مجموعه انتقادات مطرح در افکار عمومی در خصوص عملکرد پلیس پرداخته شده بود.

بنابه نوشته «شارنیوز»، نیروی انتظامی و چند نهاد حکومتی دیگر طی هفته‌های گذشته با طرح شکایات و ایجاد محدودیت‌هایی، موجب ایجاد اختلال در فرآیند خبررسانی این پایگاه اطلاع رسانی شهر سقز شده‌اند که در نهایت  منجر به بازداشت مدیرمسئول سایت شد.

hiwafoladi

در این گزارش همچنین آمده است، «هیوا فولادی» هفته گذشته نیز به دلیل شکایت فرماندار سقز به دادگاه احضار شده بود.

وب‌سایت شارنیوز پس از انتخابات سال ۱۳۸۸ ریاست جمهوری در ایران توقیف شد و پس از انتخابات سال ۱۳۹۲ بار دیگر آغاز به کار کرد.

تحریریه «شارنیوز» ضمن دعوت از مسئولان ذی ربط به سعه صدر بیش‌تر خواستار آزادی هرچه سریع‌تر هیوا فولادی شده و اعلام کرده است همچنان در .مسیر آگاه‌سازی جامعه با حفظ رویکرد انتقادی گام بر خواهد داشت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , 

۱ Comment

  1. 1

    uYo38J omugjfytazdx, [url=http://agceqyapdmds.com/]agceqyapdmds[/url], [link=http://croqkbtffzaz.com/]croqkbtffzaz[/link], http://shmlezuizotd.com/