Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
از سوی ایرانیان مقیم واشینگتن

«فراخوان برای تجمع اعتراضی در واشینگتن به اسیدپاشی در اصفهان»

2014 October 24

خبر / رادیو کوچه

 

به دنبال اسیدپاشی‌های هفته‌های اخیر در اصفهان و اعتراض به این عمل در شهرهای تهران و اصفهان، ایرانیان مقیم واشینگتن دی‌سی، پایتخت ایالات متحده آمریکا نیز قصد دارند روز جمعه بیست و چهارم اکتبر در این شهر دست به تجمع بزنند.

در این فراخوان از آمده است، که ما ایرانیان ساکن واشینگتن دی‌سی، روز جمعه بیست و چهارم اکتبر ساعت ١۶:٣٠ در میدان دوپان گردهم می‌آییم تا نسبت به اسید‌پاشی‌های اخیر در اصفهان که زنان را مورد هدف قرار داده اعتراض کنیم.

این فراخوان از ایرانیان ساکن واشینگتن خواسته است در این گردهمایی شرکت و دوستان خود را نیز برای شرکت در تجمع مطلع کنند.

asidpashi

در رابطه با موضوع اسیدپاشی در اصفهان، حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران، روز پنج‌شنبه اول آبان ماه، دستور برخورد قاطعانه با عوامل اسیدپاشی را داده و گفته است این اتفاق باید نقطه پایان اسید پاشی در ایران باشد.

همچنین «عبداله محمودزاده» مسوول دفتر جانشینی آیت‌اله خامنه‌ای در نیروی انتظامی روز پنج‌شنبه، با اعلام این‌که عوامل اقدام اسیدپاشی در اصفهان شناسایی شدند گفته بود، موضوع اسیدپاشی ارتباطی با موضوع بی‌حجابی نداشته است.

در اسیدپاشی‌های اخیر اصفهان که در هفته‌های اخیر هفت نفر قربانی آن شده‌اند، اعتراضاتی را در شهرهای اصفهان و تهران به دنبال داشت.

در همین رابطه، روز چهارشنبه گذشته شماری از فعالان حقوق زنان و فعالان سیاسی برای نشان دادن اعتراض خود به اسیدپاشی‌های اخیر اصفهان، در مقابل ساختمان مجلس در تهران جمع شدند و در اصفهان نیز شماری از فعالان و شهروندان در مقابل دادگستری اصفهان تجمع کردند.

مطالب مرتبط

تاکید حسن روحانی بر برخورد قاطع با اسیدپاشی در ایران

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۲ Comments

  1. 1

    wh0cd8128141 cipro generic zoloft cymbalta toradol 10mg

  2. 2

    wh0cd770154 generic lisinopril purchase mebendazole eurax retin-a viagra kvinnor