Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
روزانه با کوچه، شنبه سوم آبان ٩٣

«دستگیری دو نفر به جرم آشوب در فضای مجازی در رابطه با اسیدپاشی»

2014 October 25

شهرزاد کریمی / رادیوکوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

جانشین فرماندهی انتظامی استان اصفهان درگفتگویی ضمن هشدار به کسانی که در شبکه‌های مجازی قصد ایجاد تنش و آشوب برای مردم اصفهان را داشتند، گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های به موقع پلیس فتا و نیرو‌های امنیتی استان اصفهان۲ نفر از افرادی که از هفته قبل تاکنون با انتشار اخبار در شبکه‌های مجازی قصد ایجاد تنش و تحریک در مورد حادثه اسید پاشی اصفهان را داشتند دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سرهنگ «حسین حسین‌زاده»، اظهار داشت: این افراد که با دروغ‌پراکنی و پخش شایعه دربین مردم موجب تشویش اذهان عمومی می‌شدند در یکی از استان‌های جنوبی کشور در اواخر هفته گذشته و در پایان مهر ماه دستگیر شدند.

majazi

امروز در برنامه روزانه با کوچه خواهیم داشت:

ریحانه جباری امروز اعدام شد

تولد پابلو پیکاسو در چنین روزی

روزنامه کیهان٬ سازمان بسیج و گروهی از نمایندگان «علی خامنه‌ای» در شهر‌ها خواستار برخورد قوه قضاییه با برخی از رسانه‌ها در ماجرای اسید‌پاشی‌های اخیر اصفهان شده‌اند.

روزنامه کیهان در شماره روز شنبه خود به صراحت از خبرگزاری ایسنا و سایت «خبر آنلاین» به عنوان دو رسانه‌ای نام برده که در جریان اسید‌پاشی‌ها «خط سیاهی» را دنبال می‌کردند.

کارگردان تئاتر «شاخ نبات» که بر اساس منظومه «موش و گربه» اثر عبید زاکانی در تالار وحدت تهران اجرا می شد،‌ از توقف این تئاتر خبر داده و گفته: از طریق اداره کل هنرهای نمایشی مطلع شدیم که نمایش از سوی قوه قضاییه توقیف شده و فعلا نمی توانیم روی صحنه برویم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,