Saturday, 18 July 2015
21 October 2021
خبرهای ورزشی

«دیدار دوستانه ایران و ایتالیا سال ٩۴»

2014 October 27

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

دیدار دوستانه ایران و ایتالیا سال ٩۴

تیم‌های ملی فوتبال ایران و ایتالیا سال آینده در دیداری دوستانه به مصاف هم می‌روند.

پس از جلسه مشترک روسای فدراسیون فوتبال ایتالیا و ایران، «کارلو تاوکیو» اعلام کرد که تیم‌های ملی دو کشور سال آینده در دیداری دوستانه رو‌در‌روی هم قرار خواهند گرفت.

تیم‌های ملی ایران و ایتالیا تا به حال به مصاف هم نرفته‌اند و اگر وعده رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا محقق شود این دو تیم برای نخستین بار در تاریخ رو‌در‌روی هم قرار می‌گیرند.

22

ضرغامی چرا جواب کفاشیان را نمی‌دهد

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: سوال من این است که چرا تاکنون آقای «ضرغامی» درخواست‌های «علی کفاشیان» برای ملاقات را بی‌جواب گذاشته است.

به گزارش مشرق، «عباس ترابیان» دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره پخش زنده دیدار تیم‌ملی فوتبال ایران و کره‌جنوبی گفت: ما با مسوولان شبکه سه درباره این بازی صحبت کردیم هم‌کاری خوبی بین طرفین وجود داشت، فکر می‌کنم شاهد بازی خوبی خواهیم شد.

وی در پاسخ به این سوال که مگر مشکل حق پخش تلویزیونی حل شده‌، اظهار داشت: خیر اما این موضوع مربوط به سازمان لیگ بوده و بحث تیم‌ملی جداست. مسوولیت من در جهت بازی‌های تیم‌ملی ایجاب می‌کند که تلاشی برای پخش این بازی‌ها داشته باشیم و صدا‌و‌سیما هم عکس‌العمل منفی ندارد.

torabian

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره این که فکر می‌کنید راه حل برای پخش مسابقات فوتبال چیست عنوان کرد: تا جایی که می‌دانم خیلی‌ها از جمله نمایندگان مجلس ورود کردند، اما نظر شخصی من این است که کلید حل این مسئله در دست ضرغامی است. من تعجب می‌کنم او چه‌طور درخواست ملاقات‌های کفاشیان را بدون جواب گذاشته است.

وی افزود: فدراسیون فوتبال بیش از پنجاه میلیون مخاطب در داخل و خارج از کشور دارد مردم فوتبال را دوست دارند و این علاقه در تمام مردم دنیا وجود دارد. ما نمی‌توانیم علایق آنها را نادیده بگیریم بعد از چندین درخواست ملاقات، ضرغامی باید اجازه می‌داد این دیدار انجام شود تا آنها به یک تصمیم برسند. ضرغامی زحمات زیادی کشیده و پیشرفت‌های خوبی داشته است او نباید استخوان لای زخم بگذارد و برود این مسئله به نام او ثبت می‌شود بنابر‌این بهتر است که حلاجی کند.

با فدراسیون ایتالیا تفاهم‌نامه امضا کردیم تا تعاملات بیشتر شود

رییس فدراسیون فوتبال ایران می‌گوید هدف از امضای تفاهم‌نامه با فدراسیون فوتبال ایتالیا، افزایش تعاملات دوطرفه است.

به گزارش فارس، «علی کفاشیان» بعد از امضای تفاهم‌نامه دو جانبه با رییس فدراسیون ایتالیا گفت: ما در گذشته با فدراسیون فوتبال ایتالیا جلسه داشتیم و تعاملات خوبی برقرار است. در گذشته «تاوکیو» که اکنون رییس فدراسیون فوتبال ایتالیا است نایب‌رییس این فدراسیون بود، او دعوت ما را پذیرفت و علاقه زیادی به هم‌کاری دو جانبه دارد.

kafashian

وی افزود: این تفاهم‌نامه در چارچوب بازی تیم‌های مختلف دو کشور و توسعه فوتبال در سطوح مختلف است، تیم جوانان و زیر ١٧ سال دو کشور در اولین قدم با یک‌دیگر بازی می‌کنند، هم‌چنین برنامه بعدی ما استفاده از تجربیات مربیان خانم ایتالیایی برای بالا بردن سطح دانش مربیان خانم داخلی است. ما برای مذاکره باشگاه‌ها و بازدید مربیان از تمرینات تیم‌های ایتالیایی و فرستادن آنها به دوره‌های مختلف تمهیداتی را در نظر گرفتیم و می‌خواهیم از تجربه متقابل یک‌دیگر استفاده کنیم. ایتالیا در رده سنی پایه از ٨ سال تا ١۴ سال برنامه بسیار خوبی دارد و ما از آنها دعوت کردیم در فستیوال‌های ما شرکت کنند.

هدایتی تیتر سایت یاهو شد

hedaiati

سایت یاهو در گزارشی نوشت، «حسین هدایتی» که سابقه مدیریت در تیم‌‌‌های پرسپولیس و استیل‌آذین را دارد با سرمایه‌ای زیاد برای حضور در سطح اول فوتبال اسپانیا اعلام آمادگی کرده و برای خرید سهام ختافه به توافق رسیده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,