Saturday, 18 July 2015
18 October 2021
روزانه با کوچه، یک‌شنبه چهارم آبان٩٣

«زمین آخر پاییز سه روز به تاریکی فرو می‌رود»

2014 October 27

شهرزاد کریمی / رادیوکوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

به گزارش خبرگزاری مهر، زمین از بییست و یکم تا بیست و سوم دسامبر ماه آینده «٣٠ آذر تا ٢ دی ماه» به مدت سه روز در تاریکی مطلق فرو می‌رود.

کارشناسان ناسا معتقدند زمین در ٢١، ٢٢و ٢٣  دسامبر در تاریکی ناشی از طوفانی های خورشیدی فرو خواهد رفت «چارلز بولدن»، مدیر آژانس فضایی ناسا این خبر را تایید کرده و در ویدئوهایی که بر سایت ناسا قرار گرفته، شایعاتی مبنی بر پایان زندگی زمینیان را رد کرده  و اعلام داشته است:  زمین در تاریکی فرو می رود اما به دلیل طوفان های خورشیدی نه دلایلی مانند اخر الزمان بودن و…

22

امروز هم‌چنین در برنامه روزانه با کوچه خواهیم داشت:

اعتراض ایرانیان واشینگتن به اسیدپاشی‌های اخیر: اسید پاشی‌های اخیر در اصفهان که منتهی به مجروح شدن تعدادی از زنان این شهر شده است موجی از اعتراض شهروندان ایرانی را به وجود آورده است. در همین راستا گروهی از فعالان مدنی و ایرانیان مقیم منطقه پایتخت آمریکا، واشینگتن بعد از ظهر روز جمعه بیست و چهارم ماه اکتبر با گردهم آمدن در میدان «دوپانت» با اعلام همراهی با معترضین در ایران نسبت به این حمله‌ها در شهر اصفهان اعتراض کردند.

سازمان عفو بین الملل روز شنبه با انتشار بیانیه ای، ‌اعدام ریحانه جباری را خبری شوک آور و لکه خونین دیگری بر  کارنامه حقوق بشری ایران توصیف کرده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , 

۱ Comment


  1. شراره یعقوبی
    1

    از یه خبرگزاری که اعتماد مردم رو جلب کرده انتظار میره قبل از انتشار اخبار این شکلی که فقط شایعه هستن و هر چند سال یه بار هم تکرار میشن، قبلش یه سر به سایت ناسا بزنن ببینن واقعا همچین چیزی هست یا نه!

    توی سایت ناسا هیچ خبری از این نیست. تمام سایت های علمی هم این خبر رو تکذیب کردن.

    واقعا باید بی سواد بودنمون رو همه جا نشون بدیم؟