Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
خبرهای ورزشی

«ضرغامی و کفاشیان کوتاه نیامدند تا کار به هیات‌دولت بکشد»

2014 October 28

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

ضرغامی و کفاشیان کوتاه نیامدند تا کار به هیات‌دولت بکشد

نشست اعضای فدراسیون فوتبال با مسوولان صداوسیما برای مشخص شدن حق پخش تلویزیونی راه به جایی نبرد و بدون نتیجه باقی ماند تا کار به هیات‌دولت کشیده شود.

به گزارش مهر، این نشست عصر امروز با حضور «علی کفاشیان» رییس فدراسیون فوتبال و «عزت‌اله ضرغامی» رییس سازمان صداوسیما به هم‌راه تنی چند از اعضای هیات‌رییسه فدراسیون و مدیران باشگاه‌ها و مسوولان صداوسیما برگزار شد اما طرفین بر مواضع خود اصرار کردند تا پخش نشدن بازی‌های فوتبال از تلویزیون و راه ندادن دوربین‌های صداوسیما هم‌چنان ادامه داشته باشد.

zxarghami

«بهرام افشارزاده» یکی از حاضران در این نشست ضمن تایید این خبر گفت: طرفین صحبت‌های خود را بازگو کردند و در این نشست همه مشکلات مورد بررسی قرار گرفت، اما در نهایت آقای ضرغامی گفت برای ما مقدور نیست که هزینه‌ای را به مبلغ قبلی اضافه کنیم و با توجه به مشکلات مالی که وجود دارد نمی‌توانیم با پیشنهاد فدراسیون فوتبال موافقت کنیم.

وی افزود: آقای کفاشیان و دیگر مسوولان فوتبال از جمله خود من نیز در این جلسه مشکلات را مطرح کردیم و صحبت‌هایی را ارایه دادیم اما در نهایت نتیجه‌ای حاصل نشد و قرار بر این شد که هیات‌دولت به این ماجرا ورود کرده و تصمیم‌گیری کند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که بالاخره تکلیف پخش مستقیم بازی‌های لیگ‌برتر چه خواهد شد عنوان کرد: کفاشیان در این جلسه تاکید کرد در صورتی‌که صداوسیما از موضع خود عقب‌نشینی نکند اجازه ورود دوربین‌ها را به ورزشگاه‌ها نخواهد داد و بازی‌ها پخش نخواهند شد که آقای ضرغامی نیز روی حرف قبلی خود تاکید کرده و گفت با توجه به هزینه‌های سر‌سام‌آور صداوسیما و مشکلات مالی که وجود دارد امکان افزایش مبلغ قبلی وجود ندارد.

نامه هیات‌رییسه فدراسیون به کفاشیان برای برکناری مهدی نبی

با توجه به اتحاد چندین و چند ساله «علی کفاشیان» و «‌مهدی محمد‌نبی» و «آیت‌اللهی»، به نظر می‌رسد‌ این روزها تلاش برای شکستن حلقه اتحاد این سه ‌در فدراسیون جدی شده است. به هر حال، گویا با انتشار این نامه، بحث کنار رفتن نبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال جدی باشد.

mohamadnabi

نامه هیات‌رییسه فدراسیون به کفاشیان برای برکناری مهدی نبی این روز‌ها اختلافات هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال با ریاست این فدراسیون بالا گرفته و اکنون اسناد رسمی نشان می‌دهد ‌هفت تن از اعضای هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال از علی کفاشیان خواسته‌اند تا ۴۸ ساعت مهدی محمدنبی و سید محمد آیت‌اللهی را از کار برکنار کند.

چند هفته‌ای است‌ بحث نامه محرمانه هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال به علی کفاشیان برای اتفاقات رخ داده در این فدراسیون، به ویژه پس ‌از شکست‌های پیاپی تیم‌های پایه در رسانه‌ها مطرح شده و واکنش‌های فراوانی را هم به هم‌راه داشته است. در کنار بحث این نامه محرمانه اخباری مبنی بر برکناری مهدی محمدنبی از سمت دبیرکلی فدراسیون فوتبال هم در رسانه‌ها به گوش می‌خورد و واکنش‌های نبی و کفاشیان را هم به هم‌راه داشت.

«فریده شجاعی» زمانی دبیرکلی نبی در فدراسیون فوتبال را غیر قانونی دانسته بود، زیرا هیات‌رییسه فدراسیون فوتبال نزدیک به سه سال است، ‌دبیرکلی او را تایید نکرده است. به جز ماجرای قانونی یا غیرقانونی بودن حضور نبی در مقام دبیرکلی فدراسیون فوتبال بحث مسایل مالی هم در فدراسیون فوتبال این روز‌ها داغ است و ماجرای چهار‌صد هزار دلاری که مسوولان فدراسیون در زمان جام‌جهانی‌ نقدی از وزارت‌خارجه گرفته بودند، هنوز محل سوال است و هیات‌رییسه به همین دلا‌یل از علی کفاشیان توضیح شفافی خواسته است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,