Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
روزانه با کوچه، چهار‌شنبه هفتم آبان ۹۳

«وزیر رفاه: امنیت غذایی هفت میلیون ایرانی در مخاطره است»

2014 October 30

شهرزاد کریمی / رادیوکوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«علی ربیعی»، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی می‌گوید که در ایران، ۵ تا ۶ میلیون نفر دارای ثروت بالا در سطح ثروتمندان کشورهایی مثل امریکا هستند و ۷ میلیون نفر نیز در فقر شدید به سر می‌برند و امنیت غذایی‌شان در مخاطره است.

آقای ربیعی در سخنانی که خبرگزاری مهر، گفت که از سال ۸۳ تا به حال -به استثنای سال ۸۶ که میزان این شاخص، کمی کاهش یافت- فقر شهری رو به افزایش بوده است

morgh

امروز هم‌‌چنین در برنامه روزانه خواهیم داشت:

«کامبیز درم‌بخش»، طراح و کارتونیست ایرانی «نشان شوالیه هنر و ادبیات» فرانسه را دریافت کرد. این نشان روز یکشنبه، ۴ آبان در سفارت فرانسه در تهران به نمایندگی از وزیر فرهنگ فرانسه برای قدردانی از دستاوردهای هنری او اهدا شد.

گربه‌ای به نام ایران گم‌ شده است.

مدیرعامل استقلال می‌گوید با توجه به روند جلسه مسوولان فوتبالی با مسوولان صدا‌و‌سیما بعید می‌داند که بازی تیمش برابر صبای قم پخش تلویزیونی شود.

«اد رویس»، رییس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا، با اشاره به تازه‌ترین گزارش سازمان ملل در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران، می‌گوید حکومت ایران در زمان ریاست‌جمهوری حسن روحانی، هم‌چنان به شکل عمیقی به نقض حقوق شهروندان خود می‌پردازد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , 

۱ Comment


  1. منیجه
    1

    این آقای محترم چه بی ربط می گوید که ” ۵ تا ۶ میلیون ایرانی ثروتمند داریم در حد ثروتمندان آمریکا!!!” معلوم می شود ایشان اصلا از زندگی مردم خبر ندارند. یا فکر می کنند همه مردم مثل وزرا زندگی می کنند. ای خدا کاش مقامات مان کمی از وضع مردم با خبر بودند