Saturday, 18 July 2015
14 June 2021
چهاردهمین جلسه دادگاه هاشمی

«واکنش علیزاده طباطبایی به حضور رسایی در دادگاه مهدی هاشمی»

2014 November 01

خبر / رادیو کوچه

 

محمود علیزاده‌ طباطبایی وکیل‌مدافع مهدی هاشمی، با اشاره به حضور حمید رسایی در دادگاه انقلاب تهران گفت: با توجه به این‌که ما قبلن از آقای رسایی شکایت کرده بودیم فکر کردیم که او توسط دادستان ویژه روحانیت تهران احضار شده است.

محمود علیزاده‌ طباطبایی روز شنبه دهم آبان ماه در گفت‌وگو با خبرگزاری «ایسنا»، درباره جزئیات چهاردهمین جلسه دادگاه مهدی هاشمی، فرزند اکبر هاشمی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، که روز شنبه برگزار شد، اظهار کرد: جلسه امروز طبق روال برگزار و دفاعیات توسط ما به دادگاه ارائه شد.

وی ادامه داد: در پایان رسیدگی امروز ختم جلسه اعلام شد و زمان برگزاری جلسه بعد را به ما اعلام خواهند کرد.

بنابه این گزارش، وکیل مدافع مهدی هاشمی با اشاره به حضور حمید رسایی از نمایندگان راست تندرو در مجلس ایران، در دادگاه انقلاب، گفت: ما قبلن از آقای رسایی به اتهام افترا و نشر اکاذیب در دادسرای ویژه روحانیت شکایت کرده بودیم اما دادسرا او را احضار نکرده بود.

mehdirafsanjani

وی ادامه داد: من به آقای موحد که دادستان ویژه روحانیت تهران و رییس دادگاه انقلاب تهران نیز است اعتراض کرده بودم که چرا آقای رسایی را احضار نمی‌کنند و ایشان هم قول داده بودند که او را احضار کنند. امروز هم که ایشان به دادگاه آمده بودند من احتمال دادم که به همین دلیل به دادگاه آمده است ولی ایشان در بیرون دادگاه گفته بودند آمده‌اند نامه ١١٠ نماینده را به دادگاه بدهند.

علیزاده طباطبایی با اشاره به درخواست برخی از نمایندگان برای برگزاری علنی دادگاه موکلش گفت:‌ ما از روز اول تقاضا کرده بودیم که دادگاه به صورت علنی برگزار شود، ولی تشخیص علنی بودن یا غیرعلنی بودن با رییس دادگاه است و طبق قانون این تصمیم غیرقابل اعتراض است.

براساس این گزارش، وکیل‌مدافع مهدی هاشمی گفته است: خوب است که اسامی این ١١٠ نماینده مجلس منتشر شود تا ببینیم چند نفر از این افراد در لیست نمایندگانی هستند که از آقای رحیمی پول گرفته‌اند.

مطالب مرتبط

اعتراض به کار گذاشتن شنود در دادگاه مهدی هاشمی

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , ,