Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
روزانه با کوچه، شنبه هفدهم آبان ۹۳

«کاظم صدیقی: مردم مثل اسرای کربلا در برابر تحریم ایستادگی کنند»

2014 November 09

شهرزاد کریمی / رادیوکوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«کاظم صدیقی»، امام جمعه موقت تهران، که در برخی محافل داخلی به «شیخ گریان» شهرت دارد، در همایش رهروان زینبی با اشاره به برخی وقایع کربلا در سال ۶۱ هجری گفت: در اقتضای آن زمان، هیچ چیزی کاخ فساد بنی‌امیه را جز ذبح امام حسین تخریب نمی‌کرد و خون امام حسین موجب شد تا یزید و افکار پلیدش رسوا شود.
امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: یکی دیگر از درس‌های کربلا حفظ عزت و کرامت انسان و ایستادگی در برابر تحریم‌ها است. زمانی که کاروان اسرا به شهر کوفه رسیدند و مردم به آنها نان و خرما می‌دادند، هیچ‌گاه عزت‌شان را زیر پا نگذاشته و به تاسی از عمه‌شان گفتند صدقه بر ما حرام است، آن‌ها در برابر گرسنگی و تحریم‌ها ایستادگی کردند و ما نیز باید این‌گونه باشیم.

sadighi

امروز هم‌چنین در برنامه «روزانه با کوچه» خواهیم داشت:
«باراک اوباما»، رییس جمهوری ایالات متحده آمریکا، با اعزام هزار و پانصد نیروی دیگر آمریکایی به عراق، با هدف آموزش نیروهای حکومت عراق و کردها در برابر گروه دولت اسلامی موافقت کرد.
«مارگارت میچل»، نویسنده معروف امریکایى در هشتم نوامبر هزار و نهصدمیلادی در «آتلانتا» امریکا به دنیا آمد.
برخی از اعضای جمهوری‌خواه کنگره ایالات متحده نسبت به ارسال نامه‌ای سری توسط «باراک اوباما»، رییس جمهوری آمریکا، به علی خامنه‌‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، واکنش نشان داده و آن را «بسیار نگران کننده» خوانده‌اند.
پسری سیزده ساله شیفته وعده بهشت

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,