Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
خبرهای ورزشی

«حضور زنان در ورزشگاه شرط دادن میزبانی جدید به ایران»

2014 November 10

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

حضور زنان در ورزشگاه شرط دادن میزبانی جدید به ایران

یک سخنگوی FIVB مدعی شده است که فدراسیون جهانی والیبال اعلام کرده تا زمانی‌که زنان نتوانند در ورزشگاه‌های ایران حاضر شوند دیگر هیچ میزبانی جدیدی به ایران داده نخواهد شد. البته از قول FIVB اعلام شده این تصمیم شامل لیگ جهانی و مسابقات ٢٠١۵ قهرمانی آسیا نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، سایت ورزشی اینسایددگیمز به نقل از یک سخنگوی FIVB در این‌باره مدعی شده است: FIVB اعلام کرده است که دیگر در آینده هیچ میزبانی به ایران داده نخواهد شد تا زمانی‌که وضعیت حضور زنان در ورزشگاه مشخص شود. هم‌چنین FIVB قول داده است تا تصمیم‌ برای دادن میزبان قهرمانی آسیا ٢٠١۵ را مورد باز‌بینی قرار دهد، گرچه FIVB توانایی جلوگیری از میزبانی آسیا را ندارد.

1

این سایت هم‌چنین نوشت: تصمیم FIVB برای ندادن میزبانی به ایران شامل بازی‌های لیگ جهانی سال آینده نخواهد شد. فدراسیون جهانی قدرت کامل برای تصمیم‌گیری درباره برگزاری بازی‌های درون قاره‌ای را به کنفدراسیون‌ها داده است. بنابراین برگزاری بازی‌های قهرمانی آسیا تحت نظارت FIVB نیست. با وجود همه اینها FIVB در حال بررسی وضعیت کنونی است و تمهیدات لازم را در این‌باره خواهد اندیشید.

پرسپولیس یا جای من است یا نیلسون

«سوشا مکانی» در دیدار مقابل گسترش فولاد ساعت‌های متفاوتی را تجربه کرد و در مصاحبه با روزنامه خبرورزشی حرف‌های جالبی به زبان آورد.

به گزارش خبرآنلاین، در دقیقه ٧١ بازی پرسپولیس و گسترش فولاد، سوشا مکانی روی یک ارسال ساده «میلاد جهانی» گل بدی خورد، خیلی هم بد خورد و خودش هم قبول دارد. کسی که مدعی تیم‌ملی است نباید چنین گل‌هایی بخورد! این دروازه‌بان در اینستاگرام از پرسپولیس خداحافظی کرد. بهتر است خودتان این مصاحبه را تا پایان بخوانید و قضاوت کنید.

22

وی در این خصوص گفت: بنویسید جدی جدی است. پرسپولیس یا جای من است یا نیلسون! نه او تمرکز و آرامش دارد و نه من. شما توجه داشته باشید که من دروازه‌بان تیم فولاد قهرمان بودم و نیلسون هم گلر همین پرسپولیس نایب‌قهرمان بود. من در نیم‌فصل دوم پارسال فقط ۴ گل خوردم و نیلسون هم رکورد‌دار «کلین‌شیت» بود. پس کارنامه ما معلوم است. این‌که گل‌های بدی می‌خوریم نشان از نداشتن تمرکز ماست.

وی در جواب این سوال که اگر سوشا مکانی جای منتقدان و هواداران پرسپولیس بود، بعد از گل بدی که خورده باید چه انتقادی از سوشا مکانی می‌کرد گفت: دست تمام هواداران پرسپولیس و منتقدان را می‌فشارم. حق دارند از سوشا مکانی انتقاد کنند اما شرایط مرا هم در نظر بگیرند. کجای دنیا یک گلر با یک اشتباه به نیمکت فرستاده می‌شود؟ اصلن من نه، خود نیلسون هم تمرکز ندارد. دیدید او پارسال داشت کارش را می‌کرد چون مطمئن بود در هر حالت گلر اول است اما امسال چه من و چه نیلسون در طول بازی هزارتا فکر می‌کنیم. اگر گل شد چی؟ اگر این توپ از دستم در رفت چی؟ اگر خروج اشتباه کردم چی؟!

FIVBمیزبانی نوجوانان جهان را از ایران گرفت

رییس فدراسیون جهانی والیبال با ارسال نامه‌ای به رییس فدراسیون والیبال ایران، آرژانتین را به عنوان میزبان رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان معرفی کرد.

33

به گزارش ایسنا، فدراسیون والیبال ایران، در حالی‌که چندی پیش در کنگره جهانی ٢٠١۴ والیبال در ایتالیا میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان به ایران داده شده بود، دکتر «آری گراسا» با ارسال نامه‌ای به دکتر «محمدرضا داورزنی» ضمن عذر‌خواهی و تشکر از ایران به خاطر پذیرفتن میزبانی قهرمانی نوجوانان جهان، اعلام کرد که کشور آرژانتین به عنوان میزبان این رقابت‌ها (مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان) معرفی شده است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,