Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
خبرهای ورزشی

«مختاباد و آغاز کار فرهنگی برای رفع مشکلات اخلاقی پرسپولیسی‌ها»

2014 November 15

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

مختاباد و آغاز کار فرهنگی برای رفع مشکلات اخلاقی پرسپولیسی‌ها

مشاور فرهنگی باشگاه پرسپولیس گفت: مشکلات فرهنگی در پرسپولیس ریشه‌دار است و برای حل آن باید سعه‌صدر داشت.

«عبدالحسین مختاباد» در گفت‌وگو با فارس‌، در خصوص این‌که چه طرح‌های فرهنگی برای باشگاه پرسپولیس دارد،‌ گفت: من به عنوان مشاور فرهنگی باشگاه پرسپولیس مشغول به فعالیت شدم و هم‌راه با کارشناسان دیگر طرح‌های فرهنگی برای پرسپولیس و بازیکنانش داریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اتفاقاتی که در پرسپولیس میان چند بازیکن این تیم پس از تعویض افتاد، رفع خواهد شد یا نه، گفت: این‌گونه مسایل فرهنگی به آسانی حل نمی‌شود و این مشکلات ریشه‌دار است، اما باید با سعه‌صدر این مشکلات را برطرف کنیم و نباید انتظار داشت یک روزه همه چیز درست شود.

mokhtabad

 

مختاباد در پایان گفت: صد در صد این مشکلات فرهنگی در تیم فوتبال پرسپولیس حل خواهد شد.

رحمتی، دایی و مجیدی را هم دعوت کنم باز می‌گویید عده‌ای بیرون مانده‌اند

سرمربی تیم‌ملی فوتبال ایران گفت: امیدوارم در مورد «مهرداد پولادی» به تفاهم برسیم چون به همه بازیکنان‌مان نیاز داریم.

به گزارش فارس، «کارلوس کی‌روش» پس از تمرین تیم‌ملی فوتبال ایران در خصوص شرایط ملی‌پوشان اظهار داشت: همه چیز در شرایط مناسبی وجود دارد. با تمرکز بالایی کار می‌کنیم زیرا مطمئن هستیم بازی دشواری پیش‌رو داریم. کره‌جنوبی ۴ بازیکن در لیگ آلمان و ٣ بازیکن در لیگ انگلیس دارد شرایط بسیار مناسبی داشتند بازی آنها مقابل کاستاریکا و پاراگوئه را دیدیم.

سرمربی در مورد شرایط بازیکنان تصریح کرد: با در نظر گرفتن شرایط لیگ و با توجه به لیگ‌هایی که بازیکنانمان در آن وجود دارند در شرایط خوبی هستند، البته «هاشم بیک‌زاده» در حال تمرین اختصاصی است. البته یکی از بازیکنان مهم خود یعنی پولادی را در اختیار نداریم. امیدوارم به تفاهم برسیم زیرا به تمام بازیکنانمان احتیاج داریم.

سرمربی تیم‌ملی فوتبال در مورد بازیکنان دعوت شده و رحمتی، خلعتبری و هادی عقیلی تاکید کرد: در گذشته بارها گفته‌ام درهای تیم‌ملی به روی همه باز است. البته اعتقاد و ایمان دارم که بهترین بازیکنانمان در تیم‌ملی هستند. در حال حاضر به نظرم بهترین بازیکنان هستند و به بودن آنها احتیاج دارم اگر نظر متفاوتی دارید احترام می‌گذارم. بسیار مهم است که احترام لازم را برای بازیکنان داشته باشیم که به تیم‌ملی دعوت شدند. این همان داستان قدیمی بود که یک پیرمرد با پسرش از روستایی عبور می‌کردند. اگر حتا بازیکنانی که نام آنها را بردید در کنار علی دایی، فرهاد مجیدی و علی کریمی دعوت کنم باز هم خواهند گفت که بازیکنان خوب بیرون مانده‌اند. اگر ١٠ بازیکن زیر ٢٠ سال مانند پورعلی گنجی و سردار آزمون را دعوت کنم باز هم داستان دیگری خواهند گفت. در نهایت کاری که ایمان دارم انجام می‌دهم، نمی‌گویم کاری که انجام می‌دهم درست است اما به کاری که انجام می‌دهم ایمان دارم.

kirosh

کی‌روش افزود: نمی‌توانیم یک مطلب را نادیده بگیریم آن هم این‌که من هیچ دوستی با بازیکن ندارم و هیچ ذهنیت منفی هم ندارم بسیار خوشحالم آزمون، جهانبخش و غفوری را که جوان هستند در تیمم دارم. سعی می‌کنیم بازی خوبی مقابل کره‌جنوبی انجام دهیم.

وی در مورد پیغام به هواداران گفت: یک پیراهن خاص برای هواداران دارم و آن هم پیراهن شماره ١٢ است. به همگی آنها احتیاج داریم که در طبقه بالا و پایین حضور داشته باشند. هیچ لزومی ندارد که همگی بر یک مطلب نظر موافق داشته باشیم هیچ‌وقت هم این اتفاق رخ نمی‌دهد، اما حمایت مهم است پس از جام‌جهانی این اعتقاد را داشتم که تیم‌ملی به حمایت استحقاق دارد اما متاسفانه یک‌سری افراد صدمه وارد می‌کنند و جای‌گاه تیم‌ملی را پایین می‌آورند. همه بازیکنان و مربیان سعی خواهیم کرد که باعث غرور هواداران بشویم.

قاسمی‌نژاد و ناصری‌پور اعتراض کردند و جایزه نگرفتند

رقابت‌های جایزه بزرگ تهران در شرایطی برگزار شد که «امیر قاسمی‌نژاد» و «ناصر ناصری‌پور» به دلیل اعتراض به داوران، موفق به دریافت جوایز خود نشدند.

دومین دوره مسابقات جایزه بزرگ جودو در حالی به کار خود پایان داد که دو جودوکار معترض به رای داوران، از جایزه خود محروم شدند.

به گزارش ایلنا، دومین دوره رقابت‌های جایزه بزرگ جودو که از صبح روز پنج‌شنبه و با هم‌کاری نیروی انتظامی در سالن شهیدان افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران آغاز شده بود، با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

در پایان این مسابقات و از سوی نیروی انتظامی، به نفرات اول هر وزن بیست میلیون ریال، به نفرات دوم ده میلیون ریال و به نفرات سوم مشترک هر کدام ۵ میلیون ریال جایزه نقدی تعلق گرفت.

رقابت‌های جایزه بزرگ تهران در شرایطی برگزار شد که امیر قاسمی‌نژاد و ناصر ناصری‌پور به دلیل اعتراض به داوران، موفق به دریافت جوایز خود نشدند.

jodo

نفرات برتر اوزان مختلف دومین دوره مسابقات جایزه بزرگ جودو به این شرح است:

وزن ۱۰۰+ کیلوگرم: ۱- جعفر پهلوانی (خراسان رضوی)، ۲- شایان نصیرپور (تهران)، ۳- سید حبیب‌اله سید میرزاجانی (تهران) و مصطفی آهن فروش (اصفهان)
وزن ۱۰۰- کیلوگرم: ۱- خسرو رحیمی (خراسان رضوی)، ۲- رامین صفویه (قزوین)، ۳- مسعود خرابات (تهران) و محسن نجفی (اصفهان)
وزن ۹۰- کیلوگرم: ۱- وحید نوری (تهران)، ۲- محمد جمالی (تهران)، ۳- حسین عربی (تهران) و رضا رضایی (البرز)
وزن ۸۱- کیلوگرم: ۱- سعید ملایی (تهران)، نفر دوم یعنی امیر قاسمی‌نژاد به دلیل اعتراض به داور مقامی دریافت نکرد، ۳- ایمان نیک‌اقبال (اصفهان) و طیب طالبی (خوزستان)
وزن ۷۳- کیلوگرم: ۱- محمد صفری هویدا (تهران)، ۲- محمد نیک‌آبادی (خوزستان)، ۳- وحید بنا (فارس) و رضا ولی‌پور (خوزستان)
وزن ۶۶- کیلوگرم: ۱- مهدی فتحی‌پور (فارس)، ۲- علیرضا فراتی (مرکزی)، ۳- بهزاد عبادی (قزوین) و حمید زحمت‌کش (خراسان رضوی)
وزن ۶۰- کیلوگرم: ۱- احمد قاسمی (تهران)، نفر دوم یعنی ناصر ناصری‌پور به علت اعتراض به داوری از حضور بر روی سکو و کسب عنوان بازماند، ۳- محمد پهلوانلو (خراسان رضوی) و محمد جوانی (اصفهان)

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,