Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
روزانه با کوچه، بیست‌و‌چهارم آبان ۹۳

«در این نایت کلاب، مردان جوان به زنان سرویس می‌دهند»

2014 November 16

شهرزاد کریمی / رادیوکوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«دنیس سینیاکوف»، عکاس روس در تازه‌ترین عکس‌های خود که در وب‌سایت شبکه‌ی خبری سی.ان.ان منتشر شده، یک باشگاه شبانه (نایت‌کلاب) در مسکو را به تصویر کشیده که در آن، مردان به زنان سرویس می‌دهند.

در این «باشگاه شبانه» که «ماروسیا» نام دارد، مردانی جوان، عضلانی که اغلب بالاتنه‌شان برهنه است، زیر نور قرمز، برای مشتری‌های زن‌شان مشروب سرو می‌کنند، با آن‌ها می‌رقصند و سرگرم‌شان می‌کنند. به گفته‌ی سینیاکوف، این جوانان، بین بیست و شش تا سی ساله هستند و عمدتن از بخش‌های دیگر روسیه، اوکراین، و بلاروس به مسکو آمده‌اند. برخی از آن‌ها که با این عکاس حرف زده‌اند، می‌گویند که از این روش زندگی راضی هستند چرا که به آسانی، پول خوبی در می‌آورند.

2

یک مقام وزارت کشور ایران گفت که در رابطه با اسیدپاشی‌های اخیر در اصفهان تمام افراد سابقه‌دار، بیماران روانی و صاحبان موتورسیکلت‌های مشکی شناسایی و مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

یک پنکیک مقوی برای صبحانه

«مرتضا پاشایی» خواننده موسیقی پاپ ایران که بیش از یک سال با سرطان معده دست و پنجه نرم می‌کرد، روز جمعه بیست و سوم آبان ماه، در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان تهران پس از قطع کامل علائم حیاتی دار فانی را وداع گفت.

نیروهای دولتی عراق توانستند شهر «بیجی» را که بزرگ‌ترین پالایشگاه نفت عراق در آن واقع است از گروه تروریستی دولت اسلامی باز پس گیرند. روز جمعه دو انفجار بمب در بغداد ده‌ها کشته و زخمی بر جای گذاشت.

پنتاگون وزارت دفاع آمریکا گفته است که ادعای ایران دایر بر کپی برداری و پرواز آزمایشی پهپاد جاسوسی بدون سرنشین آمریکا که در سال ۲۰۱۱ به دست ایران افتاد شدیدا مبالغه آمیز است. به گزارش نیویورک تایمز «سرهنگ استیو وارن» سخن‌گوی پنتاگون گفت که امکان ندارد فناوری این هواپیما درست همانند نمونه آمریکایی باشد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,