Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
دادستان کرمانشاه اعلام کرد

«کشتی‌گیر سابق تیم ملی ایران در زندان خودکشی کرد»

2014 November 16

خبر / رادیو کوچه

 

«بابک قربانی» کشتی‌گیر کرمانشاهی که سابقه عضویت در تیم ملی را داشت و به اتهام قتل در زندان کرمانشاه به‌سر می برد، به زندگی خود پایان داد.

«مجتبی ملکی» دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران «ایسنا»، با تایید این خبر اظهار کرده است: «بابک قربانی، قهرمان کشتی فرنگی ایران صبح امروز (یک‌شنبه) – ٢۵ آبان ماه – در زندان مرکزی کرمانشاه به زندگی خود پایان داد.»

بنابه این گزارش وی افزوده است: گویا قربانی چند روز پیش با یکی از دوستانش در زندان کرمانشاه قرار می‌گذارد که با هم خودکشی کرده و به زندگی‌شان پایان دهند که دوستش دو روز پیش در زندان خودکشی کرد و وی نیز صبح امروز اقدام به این کار کرد.

babakghorbani

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه خاطرنشان کرده است: قربانی با مصرف بیش از حد قرص‌های مسموم کننده خودکشی کرده است.

ملکی یادآور شده است: ظاهرن این کشتی‌گیر کرمانشاهی شب گذشته به هم سلولی های خود می‌گوید که صبح فردا من را برای آمارگیری بیدار نکنید.

بر اساس این گزارش، بابک قربانی تیرماه سال ٩١ به همراه برادرش محمد قربانی برای شکار به ارتفاعات کرمانشاه می‌رود که در مسیر بازگشت در سراب نجوبران به شنا کردن مشغول می‌شوند، اما ممانعت برخی افراد محلی، منجر به درگیری لفظی و فیزیکی بین آن‌ها شده و در نهایت بابک قربانی با تفنگ شکاری خود فرد ممانعت کننده را به قتل می‌رساند.

مطالب مرتبط

خانواده مقتول از اعدام قهرمان کشتی جهان گذشت می‌کند

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , ,