Saturday, 18 July 2015
18 October 2021
روزانه با کوچه، بیست‌وششم آبان

«احتمال تشییع تابوت خالی در مراسم رسمی مرتضا پاشایی »

2014 November 18

شهرزاد کریمی / رادیوکوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

در حالی که مراسم تشییع پیکر «مرتضی پاشایی»، خواننده‌ی جوان موزیک پاپ در ایران روز یکشنبه با حضور ده‌ها هزار نفر از دوست‌دارانش برگزار شد، اطلاعات مندرج در وب‌سایت «بهشت زهرا» حاکی از آن است که او یک روز زودتر (شنبه بیست و چهارم آبان) در «قطعه‌ی ۸۸ ردیف ۱۴۹ شماره‌ی ۹» به خاک سپرده شده است.
در همین حال، خبرگزاری‌های رسمی ایران از جمله «خبرگزاری فارس» در گزارش خود از مراسم روز یکشنبه نوشته‌اند که پیکر مرتضا پاشایی پس از انتقال به بهشت زهرا به دلیل ازدحام جمعیت به خاک سپرده نشد و «پس از بارها انتقال یافتن به قطعه هنرمندان به دلیل ازدحام جمعیت به سردخانه» این گورستان منتقل گردید.

pashai

هم‌چنین در برنامه روزانه با کوچه امروز خواهیم داشت:
به گزارش خبرگزاری فارس، «محمدرضا نقدی»، روز دوشنبه در یک نشست خبری گفت: «بسیج با بیست و دو میلیون عضو تشکیلاتی و ۲ هزار گردان رزمی، پا در رکاب نظام است.»
«برونو فوشه» سفیر فرانسه در ایران نشان شوالیه هنر و ادب این کشور را در محل رزیدانس سفارت فرانسه در تهران، به رمان‌نویس ایرانی، «محمود دولت آبادی» اهدا کرد.
«احمد ذوالقدر٬» جانشین فرمانده سپاه تهران تعداد نیرو‌های بسیج تهران بزرگ را یک میلیون و نهصد و هشتاد و دو هزار و هشتصد و چهل و هشت نفر و تعداد پایگاه‌های بسیج آن را دو هزار پایگاه اعلام کرده است.
تورم کمتر شده اما قدرت خرید نداریم
چند اشتباه رایج در استفاده از روغن زیتون

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,