Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
خبرهای ورزشی

«تعلیق فعالیت پولادی به دلیل عدم مراجعه به سازمان نظام‌وظیفه»

2014 November 25

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

تعلیق فعالیت پولادی به دلیل عدم مراجعه به سازمان نظام‌وظیفه

ده بازیکن دیگر از ادامه فعالیت تا زمان تعیین تکلیف توسط نظام‌وظیفه منع شدند.

به گزارش سایت سازمان لیگ، کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد: با استناد به نامه شماره ١٢/٩٣/۵۶/۴٠١/١۶/٢٣ مورخ ٢ آذر ٩٣ ریاست محترم سازمان وظیفه عمومی ناجا، بازیکنان زیر جهت انجام معاینه مجدد و اعلام وضعیت به سازمان وظیفه عمومی دعوت شدند.

بدیهی است تا تعیین تکلیف نامبردگان، فعالیت ورزشی بازیکنان زیر معلق خواهد بود:

pholadi

صابر محمد سپهری (استیل آذین  ٩٢-٩١) -مهرداد پولادی (قطر) – سعید نوروزی ( آلومینیوم اراک) – آیدین خامی (فاقد تیم) – علی واقف (نفت تهران ٩٢-٩١) – امیر تهمورثی (ایرانجوان بوشهر) – مرتضی رمضانی (فاقد تیم) – فرید حلافی (استقلال اهواز) – رضا یادگاری (پیکان ٩٢-٩١) -محسن الیاسی (فجر شهید سپاسی ٩٣-٩٢)

حمله تند سیاوش اکبرپور به قلعه‌نویی

مهاجم سابق استقلال با انتقاد از عمل‌کرد استقلال در این فصل گفت: آقایان اگر نمی‌توانند با احساسات مردم بازی نکنند و بروند.

به گزارش مشرق، «سیاوش اکبرپور» بازیکنی است که بعد از جدایی از استقلال با پیشنهاد پدیده مشهد رو‌به‌رو شد ولی به این تیم نرفت و سرانجام در نیم‌فصل راهی تیم فوتبال پیکان شد. اکبرپور که پس از جدایی از استقلال صحبتی را انجام نداده و سکوت کرده بود حالا رازهای دلش را فاش کرد و از شکست استقلال ابراز ناراحتی کرد.

این بازیکن مدعی است که یک استقلالی‌ تمام عیار است و خیلی از نفراتی که حالا در این تیم بازی می‌کنند در حد این تیم نیستند، البته مهاجم فصل گذشته تیم استقلال دوست دارد آنهایی که این روزها انتقادات زیادی را متحمل می‌شوند پاسخ او را بدهند و به نوعی اکبرپور منتظر مصاحبه منتقدین به این صحبت‌ها است.

وی بیان کرد: هشت سال شاگرد «امیر قلعه‌نویی» بودم، او را مثل «محمد هوتن» پسرش می‌شناسم. من سیاوش اکبرپور هستم همان کسی که با لگد او را از استقلال بیرون کردند اما آدمی نبودم که برای پول برای این تیم بازی کنم. الان که این صحبت‌ها را می‌کنم خیلی‌ها دارند گریه می‌کنند که استقلال باخته ولی می‌خواهم سوال کنم امسال مجیدی، منصوریان، اکبرپور و خیلی‌های دیگر کجا هستند. «غلامحسین مظلومی» مقلب به سرطلایی فوتبال ایران الان کجا است؟ من افتخار داشتم یک سال شاگرد غلامحسین مظلومی باشم. او با عزت خانوادگی رفت، اما قبول کنیم همه رفتند و فقط نام استقلال است که ماند. اگر غیر از این است شما به من بگویید. می‌خواهیم چه کسی را گول بزنیم؟

akbarpor

می‌خواهم از مکتب استقلال صحبت کنم، من شاگرد مکتب استقلال هستم مکتبی که شصت و چند سال است که نام بزرگ استقلال را یدک می‌کشد، اما متاسفانه همه به دنبال منافع شخصی هستیم. من «جواد نکونام» نیستم که با حرف و حدیث در مورد پول این صحبت‌ها را انجام دهم و خودم را دادگاهی کنم. عزت را از خدا می‌گیرم نه از بنده خدا. حالا می‌خواهم بگویم رحمتی که تا دیروز گلر زیر تیرک بود حالا چه شد؟ آقایان به خاطر مصاحبه امروز من حمله می‌کنند و علیه من حرف می‌زنند البته آن بغل‌دستی‌هایشان این کار را می‌کنند. آن بغل‌دستی‌هایی که نان را به نرخ روز می‌خورند و آن اخوی‌های دوستان که پول گنده برده‌اند! آقایان استقلال تا زمانی استقلال بود که بازیکنان برایش جان می‌دادند.

من می‌دانم آن بغل‌دستی‌ها امروز به من حمله می‌کنند و می‌گویند چون رحمتی، سیاوش اکبرپور را به پیکان برده او این مصاحبه را انجام داده ولی همین‌جا می‌گویم و از قول من این را بنویسید که اینها صحبت‌های من سیاوش اکبرپور است. کسی که 8 سال در استقلال جان داد و پول نگرفت. هرکس جرات دارد جواب من را بدهد. بسم‌اله. بعد از جدایی از استقلال مصاحبه نکردم چون می‌گفتند چرا وقتی اکبرپور رفت مصاحبه کرد. خدا را شکر بیرق امام حسین را یدک می‌کشم و حتا زمانی‌که در این تیم بودم هم مصاحبه کردم و حرف حق را زدم. حالا هم رفتم اما تاریخ مصرف من تمام شده بود؟‌

استعفای رییس هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس

«حمیدرضا سیاسی» رییس هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس امروز از سمت خود استعفا می‌دهد تا این باشگاه در آستانه دومین دوره تغییرات مدیریتی خود طی یک هفته گذشته قرار بگیرد.

به گزارش مهر، بعد از انتخاب «جعفر کاشانی» و «حسین کلانی» به عنوان اعضای هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس، قابل پیش‌بینی بود که ترکیب مدیریتی این باشگاه باز هم تغییرات دیگری را به خود ببیند. بعد از این اتفاقات گفته می‌شد کلانی و بهروز منتقمی سرپرست فعلی باشگاه گزینه‌های مدیرعاملی هستند. گمانه‌زنی‌هایی که البته هر دو طرف با مصاحبه‌های خود آن‌را منتفی دانسته و آب پاکی را روی دست مسوولان ریختند. هم منتقمی و هم کلانی اعلام کردند که علاقه‌ای برای مدیرعاملی ندارند تا صحبت از افراد دیگری برای این پست به میان بیاید.

siasi

در همین رابطه جلسه هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس امروز دوشنبه تشکیل می‌شود تا آخرین تغییرات مدیریتی در این باشگاه به وقوع بپیوندد. تغییراتی که طی آن و به احتمال فراوان جعفر کاشانی را به عنوان رییس هیات‌مدیره باشگاه و حمیدرضا سیاسی را به عنوان مدیرعامل جدید سرخ‌پوشان معرفی خواهد کرد.

سیاسی در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: به احترام اعضای جدیدی که به هیات‌مدیره اضافه شده‌اند امروز در جلسه‌ای که با حضور اعضا تشکیل می‌شود، از سمت خود استعفا خواهم داد تا رای‌گیری مجددی صورت بگیرد.

هنوز مشخص نیست در حالی‌که باشگاه پرسپولیس در آستانه واگذاری به بخش خصوصی قرار دارد، آیا ترکیب جدید اعضای هیات‌مدیره جزو خریداران اصلی سهام باشگاه هستند یا خیر؛ موضوعی که البته سیاسی در مصاحبه‌های مختلف خود آن را رد و اعلام کرده است تمایلی به خرید باشگاه ندارد. با وجود این ترکیب جدید و قطعی باشگاه پرسپولیس نشان دهنده اتفاقاتی است که شاید به زودی پشت پرده آن مشخص شود.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,