Saturday, 18 July 2015
18 October 2021
خبرهای ورزشی

«واکنش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس به ارتباطش با برادر رییس‌جمهور»

2014 November 26

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

واکنش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس به ارتباطش با برادر رییس‌جمهور

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس با بیان این‌که وزیر ورزش نظر خاصی درباره انتخابش به این سمت نداشته، به شائبه حضورش در باشگاه پرسپولیس و ارتباطش با برادر رییس‌جمهور پاسخ داد.

«حمیدرضا سیاسی» در گفت‌و‌گو با مهر، درباره انتخابش به عنوان مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و این‌که آیا انتخابش باید از سوی وزارت ورزش تایید شود یا خیر؟، ضمن بیان مطلب فوق گفت: وقتی یک نفر به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یا استقلال انتخاب می‌شود، باید نظر وزارت ورزش و جوانان، حراست وزارت‌خانه و نظر شخص وزیر روی مدیرعامل اعلام شود زیرا حساسیت در این مواقع بالاست.

وی در ادامه افزود: من نمی‌دانم که آیا چنین چیزی انجام شده و یا در حال انجام است ولی روز گذشته «مازیار ناظمی»، مدیر اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی وزارت ورزش گفت که وزیر در این مورد نظر به خصوصی ندارد.

سیاسی درباره این‌که گفته می‌شود به خاطر ارتباطش با برادر رییس‌جمهور، توانسته در باشگاه پرسپولیس به قدرت برسد، گفت: اصلن این‌طور نیست. آن‌چنان شناختی از برادر رییس‌جمهور ندارم که بخواهد منجر به این مسایل شود.

p

وی با خودداری از صحبت درباره انتقادات «امیر عابدینی» و این‌که وی گفته بود، سیاسی را با لابی مدیرعامل پرسپولیس کرده‌اند، تصریح کرد: چه بگویم؟

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس درباره واگذاری این باشگاه و این‌که آیا پیشنهادی درباره نحوه واگذاری ارایه کرده است یا خیر؟، اظهار کرد: از طریق سازمان خصوصی‌سازی در حال پیگیری این موضوع هستیم تا مسایل را جمع‌و‌جور کنیم ولی نحوه واگذاری را هیات‌دولت و رییس‌جمهور و هم‌چنین معاونان وی تعیین می‌کنند و ما در این زمینه پیشنهادی نداشتیم.

پرسپولیسیها پاداش سیاسی را رد کردند

«حمیدرضا سیاسی» مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس در اولین اقدام پاداش پیروزی در دربی را به بازیکنان این تیم پرداخت کرد، اما سرخ‌پوشان حاضر به دریافت آن نشدند. پاداش در نظر گرفته شده از سوی سیاسی برای سرخ‌پوشان دو عدد سکه طلا بود که در پایان تمرین امروز (سه‌شنبه) به آنها داده شد و بازیکنان وقتی دیدند این پاداش ناچیز است آن را رد کردند.

siasi

به گزارش تسنیم، سرخ‌پوشان از سیاسی انتظار پاداش ١٠ میلیونی داشتند چرا که اعتقادشان این است کارشان بسیار با ارزش بوده که بازی باخته را با برد عوض کردند. جالب توجه این‌که پاداش مذکور فقط برای بازیکنان در نظر گرفته شده بود و شامل بقیه اعضای تیم نمی‌شد و این موضوع دل‌خوری آنها را در پی داشت.

رقابت شصت و چهار تکواندوکار برتر دنیا

مرحله نهایی رقابت‌های تکواندو کسب امتیاز ورودی المپیک در سال ٢٠١۴ با حضور شصت و چهار تکواندوکار برتر دنیا در هشت وزن المپیکی برگزار می‌شود.

به گزارش مهر، از زمان تغییر روند کسب سهمیه المپیک تاکنون سه مرحله رقابت‌های جایزه بزرگ با امتیازات مشخص در کشورهای چین، قزاقستان و انگلستان در سال ٢٠١۴ برگزار شده و مرحله نهایی آن نیز طی روزهای ١٢ و ١٣ آذرماه با حضور ٨ تکواندوکار برتر هشت وزن مردان و بانوان به میزبانی مکزیک در «کوئرتارو» برگزار می‌شود.

بر همین اساس شصت و چهار تکواندوکار از بیست و هفت کشور به رقابت خواهند پرداخت که سی و دو تکواندوکار از هفده کشور اروپایی، هفده تکواندوکار از ٧ کشور آسیایی، سه تکواندوکار از مصر و دوازده تکواندوکار از چهار کشور قاره آمریکا به رقابت خواهند پرداخت.

در این بین مکزیک میزبان مسابقات با ٩ تکواندکار بیشترین شرکت‌کننده را دارد، کره‌جنوبی با هفت تکواندوکار و فرانسه با شش تکواندوکار از مکان‌های بیشترین شرکت‌کننده قرار دارند. تیم‌ملی ایران نیز به هم‌راه روسیه هر کدام چهار شرکت‌کننده در این رقابت‌ها دارند.

t

طبق برنامه دوشنبه ١٠ آذرماه مراسم قرعه‌کشی مسابقات انجام خواهد شد و از روز چهارشنبه نیز تکواندوکاران رقابت‌های خود را آغاز می‌کنند، که در پایان به نفر اول هر وزن ٨٠ امتیاز، نفر دوم ۴٨ امتیاز، نفر سوم ٢٨.٨٠ امتیاز، نفر چهارم ١٧.٢٨ امتیاز و نفرات پنجم نیز ١٢.١٠ امتیاز تعلق خواهد گرفت.

از تیم ایران و با دعوت فدراسیون جهانی، فرزان عاشورزاده در وزن اول المپیک با رنکینگ 6، بهنام اسبقی در وزن دوم المپیک با رنکینگ ٣، مهدی خدابخشی در وزن سوم المپیک با رنکینگ ۴ و سجاد مردانی در وزن چهارم المپیک با رنکینگ ٧ در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

پنج‌شنبه ١٢ آذرماه، در اولین روز مسابقات، مبارزات اوزان ۵٨- و ٨٠- کیلوگرم مردان و ۴٩- و ۶٧- کیلوگرم زنان پیگیری می‌شود که از تیم ایران فرزان عاشورزاده و مهدی خدابخشی به مصاف حریفانشان خواهند رفت. پنج‌شنبه ١٣ آذرماه در روز دوم و پایانی مسابقات، مبارزات اوزان ۶٨- و ٨٠+ کیلوگرم مردان و اوزان ۵٧- و ۶٧+ کیلوگرم انجام می‌شود که نمایندگان ایران بهنام اسبقی و سجاد مردانی هستند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,