Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
خبرهای ورزشی

«پیشنهاد کریم باقری برای خرید پرسپولیس»

2014 November 30

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

پیشنهاد کریم باقری برای خرید پرسپولیس

«کریم باقری» در خصوص ارایه پیشنهادش برای خرید باشگاه پرسپولیس به «امیر‌رضا خادم» اظهار داشت: حدود ١٠روز پیش برای خرید سهام باشگاه پرسپولیس اعلام آمادگی کردم و آقای خادم گفت که باید این پیشنهاد را به صورت کتبی ارایه دهم.

وی در گفت‌و‌گو با تسنیم ادامه داد: در حال حاضر قصد ندارم بیشتر درباره این موضوع حرف بزنم. فعلن پیشنهاد خود را ارایه داده‌ام و تصمیم با آقایان است که چه‌طور بخواهند باشگاه را بفروشند.

karimbaghri

باقری هم‌چنین تصریح کرد که به سکوتش در مورد مسایل مربوط به فوتبال ادامه می‌دهد.

قلعه‌نویی از سرمربیگری استقلال برکنار نمی‌شود

رییس هیات‌مدیره باشگاه استقلال با تاکید بر این‌که «امیر قلعه‌نویی» سرمربی آبی‌پوشان خواهد ماند گفت: نظر هیات‌مدیره برکناری وی نیست و در این‌باره تصمیم‌گیری نمی‌کنیم.

به گزارش مهر، نشست هیات‌مدیره باشگاه که قرار است بعد‌از‌ظهر فردا یک‌شنبه برگزار شود برای هواداران این تیم اهمیت بسیاری دارد، چرا که بعد از نتایج ضعیف آبی‌ها در لیگ‌برتر و حذف از گرودنه مسابقات جام حذفی بحث‌های زیادی در خصوص برکناری امیر قلعه‌نویی مطرح شده است.

ghalenaoi

در حالی‌که اکثر مسوولان این باشگاه در آستانه جلسه سرنوشت‌ساز فردا سکوت کرده‌اند، رییس هیات‌مدیره باشگاه استقلال بیان کرد که هنوز دستور کار جلسه فردا مشخص نیست و این‌که هیات‌مدیره باشگاه استقلال قلعه‌نویی را برکنار خواهد کرد صحت ندارد.

«کامران صاحب‌پناه» در این‌باره به مهر گفت: اخراج قلعه‌نویی در دستور کار نیست. البته من هنوز دستور کار جلسه را نمی‌دانم و باید ایمیل خودم را چک کنم ولی آن‌چه که می‌دانم این است که نظر آقایان هم برکناری قلعه‌نویی نیست.

وی افزود: بهتر است تا فردا صبر کنیم و ببینیم که در جلسه چه اتفاقی رخ می‌دهد. باید در یک فضای خوب همه چیز را بررسی کنیم و به یک نتیجه خوب برسیم تا استقلال بتواند در ادامه کار انتظارات را برآورده کند.

میزبانی لیگ جهانی کشتی در آبادان قطعی شد

پس از کش و قوس‌های فراوان و احتمال تغییر محل برگزاری لیگ جهانی کشتی فرنگی، شهر آبادان به عنوان میزبان قطعی این پیکارها اعلام شد.

koshti

به گزارش مهر، فدراسیون کشتی صبح امروز شنبه اعلام کرد، نخستین دوره رقابت‌های لیگ جهانی کشتی فرنگی طی روزهای ١٣ و ١۴ آذرماه در شهر آبادان استان خوزستان برگزار می‌‌شود که این موضوع، احتمال تغییر میزبان را به کلی منتفی می‌کند.

گفته می‌شود تیم‌های روسیه، ترکیه، آذربایجان، کوبا، بلاروس، مجارستان، قرقیزستان، اوکراین، چین، ارمنستان، سوریه و مصر برای حضور در این رقابت‌ها به ایران خواهند آمد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,