Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
مجلس ایران تصویب کرد

«اختصاص یک درصد از اعتبارات استانی برای توسعه پایگاه‌های بسیج»

2014 December 04

خبر / رادیو کوچه

 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران، با تصویب طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، تصویب کردند که شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان‌ها یک درصد از کل اعتبارات استان را برای احداث پایگاه‌های حوزه‌های مقاومت بسیج اختصاص دهند.

خبرگزاری «خانه ملت» وابسته به مجلس ایران در این رابطه گزارش داده است، نمایندگان در نشست علنی روز چهارشنبه ۱۲ آذر، مجلس شورای اسلامی و در ادامه بررسی طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت با ماده الحاقی ۴۳ این طرح موافقت کردند

بنابه گزارش این خبرگزاری، این طرح با ۱۵۰ رای موافق، ۱۹ رای مخالف و ۸ رای ممتنع از مجموع ۲۰۸ نماینده حاضر در صحن به تصویب رسیده است.

majles

در گزارش این خبرگزاری همچنین آمده است، در جریان بررسی این ماده الحاقی «حسن کامران» نماینده مردم اصفهان پیشنهاد حذف «عبارت مجاز» است را داد که نمایندگان با ۱۱۸ رای موافق، ۴۴ رای مخالف و ۱۱ رای ممتنع از مجموع ۲۱۱ نماینده حاضر در صحن با این پیشنهاد موافقت کردند.

براساس ماده ماده الحاقی ۴۳ اصلاح شده طرح مذکور؛ شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان یک درصد (۱%) از سرجمع کل اعتبارات و تملک دارایی سرمایه‌ای استان را به‌منظور احداث و توسعه و تجهیز به پایگاه‌های حوزه‌های مقاومت بسیج اختصاص دهد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,