Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
خبرهای ورزشی

«جلوگیری نیروی انتظامی از حضور خبرنگاران برای حضور در سالن»

2014 December 06

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

جلوگیری نیروی انتظامی از حضور خبرنگاران برای حضور در سالن

خبرنگاران و تعدادی از مسوولان فدراسیون کشتی به دلیل هم‌کاری نکردن نیروی انتظامی موفق نشدند، در سالن محل برگزاری دیدار فینال کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان حضور یابند.

به گزارش ایسنا، در حالی‌که تا رقابت فینال کشتی فرنگی جام باشگاه‌های جهان میان دو تیم جراحی پاستور اندیمشک و نماینده روسیه برگزار شد اما وجود تعداد زیاد طرفداران کشتی‌دوست به سالن ٢ هزار نفری کوثر باعث شده نیروی انتظامی از ورود تماشاگران به سالن جلوگیری کند.

این در حالی است که حتا از ورود خبرنگاران خبرگزاری‌ها و صداوسیما نیز به داخل محل برگزاری مسابقه‌ها جلوگیری شد و هیچ‌گونه هم‌کاری با اصحاب رسانه صورت نگرفت.

koshti

هم‌چنین تعدادی از مسوولان فدراسیون کشتی موفق نشدند خود را به سالن محل برگزاری مسابقه‌ها برسانند. این وقایع در حالی اتفاق می‌افتد که تعداد زیادی از افراد غیر مسوول در کنار تشک و یا در جای‌گاه ویژه خبرنگاران حضور دارند.

حمله بهداد سلیمی به وزیر ورزش و جوانان در حین ابراز علاقه

پس از این‌که از بازی‌های آسیایی برگشتم در حالی‌که خوب ریکاوری نشده بودم از طرف فدراسیون مجبور شدم در مسابقات لیگ شرکت کنم. حضور در مسابقات لیگ باعث شد هم متوجه شوم که به افت بازگشته و هم در اصفهان یک سرماخوردگی برایم به وجود بیاید که همین موضوع باعث شد تا در روند کاری‌ام در مسابقات جهانی اختلال ایجاد شده و اصلن برای این رقابت‌ها آماده نباشم و اگر مسابقات برای کسب سهمیه المپیک نبود، مطمئنن با این میزان آمادگی در آن شرکت نمی‌کردم و به خاطر اهمیت مسابقات مجبور شدم تا در آن شرکت کنم.

به گزارش خبرگزاری فارس، «بهداد سلیمی» در گفت‌وگویی اظهار داشت: برای بازی‌های آسیایی مسوولان ورزشی یک قولی به من دادند که پس از بازگشت از بازی‌های آسیایی و هنگام آماده‌سازی برای مسابقات جهانی، این قول ١٨٠ درجه برگشت و گفتند که ما نمی‌توانیم این قول را عملی کنیم، هرچند که خواسته من بسیار کوچک بود. این موضوع روی روحیه من و سایر ملی‌پوشان تاثیر گذاشت.

سلیمی یادآور شد: پس از بازی‌های آسیایی وزیر و معاون وی اصلن به ما سر نزدند و شرایط طوری شد که فکر کردیم که بعد از بازی‌های آسیایی کار مسوولان ورزش با وزنه‌برداری تمام شده و دیگر برایشان این رشته ورزشی اهمیتی ندارد و خیلی تنها به مسابقات جهانی اعزام شدیم و از هر لحاظی که فکرش را بکنید چه روحی و چه مالی برای مسابقات جهانی از سوی مسوولان حمایت نشدیم. برخوردهای پس از بازی‌های آسیایی باعث تضعیف روحیه ملی‌پوشان شد و ما با روحیه‌ای ضعیف راهی قهرمانی جهان ٢٠١۴ قزاقستان شدیم.

behdadsalimi

نایب‌قهرمان فوق‌سنگین جهان در مورد تفاوت کادرفنی قبلی تیم‌ملی و کادرفعلی گفت: اگر مبنای مقایسه کیلو باشد، از این نظر در زمان کادر جدید پیشرفت خوبی داشتیم. من در بازی‌های آسیایی و «کیانوش رستمی» در قهرمانی جهان نسبت به رکوردهای خودمان در سال‌های گذشته بهتر بودیم. به نظر من کمی در مسابقات اخیر بدشانس بودیم و چون مجبور شدیم فشار تمرینات را بیشتر کنیم، مصدومان تیم‌ملی بیشتر شدند.

سلیمی تصریح کرد: نمی‌خواهم کادرفنی قبلی را با فعلی مقایسه کنم. هم «کوروش باقری» برای ما دو سه سال زحمت کشید و نباید آن را نادیده گرفت و هم کادر جدید. اما ما امسال بیشتر بدشانس بودیم.

وی تصریح کرد: ارادت ویژه‌ای به وزیر ورزش دارم و فقط حرف دلم را می‌زنم. دلم گرفته و دوست دارم مردم حرف دل من را گوش کنند. در طول این یک سالی که گودرزی وزیر ورزش شده تغییر و تحولات خوبی در ورزش رخ داده، اما انتظار داشتیم در این مدت یک بار هم به ما سر بزند. او در این مدت ۵ بار به خانه کشتی رفته و نشست‌هایی را با کشتی‌گیران برگزار کرد اما حتا یک‌بار هم به سراغ سالن وزنه‌برداری نیامدند. انتظار ما این است که به وزنه‌برداری هم اهمیت بدهند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,