Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
خبرهای ورزشی

«مزایده کمپ مرحوم حجازی به ‌خاطر بدهی»

2014 December 06

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

مزایده کمپ مرحوم حجازی به ‌خاطر بدهی

شکایت یکی از پیمانکاران کمپ مرحوم «ناصر حجازی» باعث شده تا باشگاه استقلال وارد چالش جدیدی شود.

به گزارش مشرق، در حالی‌که این روزها باشگاه استقلال دغدغه‌های فنی و مالی دارد و مسوولان این باشگاه به فکر جذب بازیکنان جدید برای نیم‌فصل دوم هستند شکایت یکی از پیمانکاران کمپ این باشگاه مدیران این تیم را وارد چالش جدیدی کرده است.

شخصی به نام «عبداله‌پور» که از پیمانکاران چمن طبیعی کمپ مرحوم حجازی بوده است به دلیل مطالباتی که از باشگاه داشته و ظاهرن در چندین نوبت خاستار رسیدگی به این مسئله شده اما پاسخی نگرفته، اقدام به شکایت علیه باشگاه استقلال کرده است.

دادگاه هم با توجه به ادله‌ای که از سوی این شخص مطرح شده رای به مزایده کمپ استقلال بابت پرداخت شدن طلب این پیمانکار داده است.

11

در صورتی‌که باشگاه استقلال تا قبل از تاریخ مزایده‌ای که دادگاه تعیین کرده این پول را ندهد کمپ مرحوم حجازی باید به مزایده گذاشته شود.

 

حمله قلعه‌نویی به فدراسیون فوتبال

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: حکم‌ها علیه من مثل فیلم‌های قبل از انقلاب است، در همه این حکم‌ها یک جلسه محروم می‌شوم و سه میلیون جریمه.

به گزارش مشرق، «امیر قلعه‌نویی» درباره نظرسنجی که برای وی گذاشته شده بود و در نهایت مردم با ۵٣ درصد به ابقای وی رای دادند، گفت: اولن از آنهایی که به نفع و علیه من رای دادند تشکر می‌کنم، ولی من یک سوال از شما دارم، مگر ما چندم جدول هستیم که این نظرسنجی را گذاشتید؟

وی درباره این‌که به هر حال استقلال در دربی شکست خورد و از جام‌حذفی کنار رفت، گفت: کارشناسان نود نشان دادند که گل اول پرسپولیس آفساید بوده و شما باید بدانید یک سوت اشتباه در دربی سرنوشت یک عده آدم را عوض می‌کند. جالب این است که آقای «عسگری» به داور دربی نمره قبولی داده است.

سرمربی تیم استقلال با اشاره به برنامه روز گذشته ورزش و مردم نیز گفت: شما دیروز دیدید مسوول قانون‌گذار فدراسیون فوتبال نمی‌داند چرا حکم بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن لغو شده است؟ آیا کسی سوال کرد چرا ما با تراکتورسازی مقابل تماشاگران‌شان بازی کردیم؟ چرا در فدراسیون این اتفاق‌ها می‌افتد‏، نمی‌دانم.

وی افزود: وقتی قانون‌گذار تخلف می‌کند، چه کسی باید رسیدگی کند؟ من از شما خواهش می‌کنم روی دو مساله زوم کنید، اول دوپینگ و دوم بحث نظارت بر داوری‌ها. آقایان در کمیته انضباطی بعد از دربی برای من حکم محرومیت یک جلسه‌ای داده‌اند و جالب این‌جاست که تخلف من را هیچ‌کس ندیده، به جز آقای «حسن‌زاده». مشکلات فوتبال ما این مسایل است، نه چیز دیگر.

ghalenaoi

 

سرمربی تیم استقلال تاکید کرد: من از آقای «تاج» می‌خواهم به بحث دوپینگ و داوری ورود کند که فوتبال ما از این مساله ضربه نخورده. اتفاقن در مصاحبه‌ام چند کد داده‌ام و اشاره‌هایی داشتم که فدراسیون فوتبال جزیره‌ای دنبال می‌شود و چند نفر هستند که بخواهند آرا را برگردانند، هر چند ما یک کمیته استیناف داریم که بسیار عدالت‌محور است و عدالت‌خاه، اما یادتان باشد ما در این پنجاه روز تعطیلی به دنبال حق و حقوق خودمان هستیم و این مسایل را به کمیسیون اصل نود می‌کشانیم.

قلعه‌نویی در ادامه صحبت‌های خود گفت: در تاریخ ایران اولین تیمی که امتیاز از آن کسر می‌شود، تیم امیر قلعه‌نویی است. تیم من باید برای اولین‌بار به شهر دورود برود که این هم برایم افتخار است و دیدید که برای اولین‌بار مقابل تیمی محروم از تماشاگر بازی کردیم که دقیقه ٩٠حکمش برگشت.

وی تاکید کرد: چرا برای دفعات گذشته این کار را نکردید و فقط در مورد تیم من این اتفاقات رخ می‌دهد؟ تاج از روزی که به سازمان لیگ آمده، نظم و انضباط را حاکم کرده، ولی تا زمانی‌که اتحادیه تشکیل نشود، قدرت‌های فدراسیون همین‌گونه روی همه چیز اعمال نفوذ می‌کنند. اینها روشش‌شان این است که امیر قلعه‌نویی را حذف کنند و شخصی را به استقلال بیاورند که با خود آقایان هماهنگ باشد. من زبانم تلخ است و به همین دلیل آقایان این‌گونه حرف‌ها را مطرح می‌کنند.

قلعه‌نویی ادامه داد: شما با آقای «بهروان» تماس بگیرید که روز دربی من فقط یک تذکر به «عمران‌زاده» دادم. در آن همه هیاهو صدای من را آقای حسن‌زاده شنیده، ولی داور بازی «جهانبازی» چیزی متوجه نشده است. البته من به «علی کفاشیان» ارادت دارم و می‌دانم که آقای «اصفهانیان» برای جامعه داوری ما زحمت می‌کشد و داوران ما پاک هستند، ولی خیلی از مواقع حق ما ضایع شده است. به نظر شما چرا «یحیی گل‌محمدی» نباید در بازی با استقلال روی نیمکت تیمش باشد؟ آقایان سی حکم علیه من دادند که مثل فیلم‌های قبل از انقلاب است، در همه حکم‌ها یک جلسه محرومیت و سه میلیون جریمه شده‌ام. جا دارد یادی از شاه‌حسینی و شریفی کنیم که آقایان با صداقت کار می‌کردند، ولی دوستان بدانند این پست‌ها ماندنی نیست.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,