Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
روزانه با کوچه، دوشنبه هفدهم آذر ۹۳

«صادق لاریجانی: خبر فساد ۱۲هزار میلیاردی سیاه‌نمایی است»

2014 December 08

شهرزاد کریمی / رادیوکوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

صادق لارریجانی٬ رییس قوه قضاییه اعلام فساد ۱۲ هزار میلیارد تومانی از سوی دولت «حسن روحانی» را سیاه‌نمایی دانست و از برخورد‌های سیاسی دولت یازدهم با فساد انتقاد کرد.

آقای لاریجانی بی‌آن‌که به نام وزیر اقتصاد اشاره کند گفته برخی در اعلام این فساد سبقت گرفته‌اند تا توانایی خود را نشان دهند. وی درباره این پرونده توضیح داده که پولی خورده نشده و فساد با اختلاس فرق دارد و نباید تمام فساد‌ها را به گردن دولت قبلی انداخت.

رییس قوه قضائیه خود را از منتقدان دولت «محمود احمدی‌نژاد» معرفی کرده و افزوده هزینه این انتقاد‌ها را نیز داده و در حال حاضر حرف‌هایی می‌شوند که دور از انصاف است.

این اظهارات لاریجانی در واکنش به خبر «علی طیب‌نیا»، وزیر اقتصاد درباره کشف یک فساد مالی به ارزش ۱۲ هزار میلیارد تومان در ایران بیان شده است.

larijani

امروز هم‌چنین در برنامه روزانه با کوچه خواهیم داشت:

پس از کشف یکی از دروازه‌های‌ «کاخ فیروزی» واقع در ۳ کیلومتری تخت‌جمشید، باستان‌شناسان به راز آجرهایی پی بردند که تصویر حیوان افسانه‌ای «موشخوشو» روی آن‌ها نقش بسته بود.

مدیرعامل پرسپولیس بازداشت شده و نمی‌تواند با وثیقه از زندان بیرون بیاید. او مدعی است که به خاطر ماجراهای گذشته مدیریتی، والیبالیست‌ها و کشتی‌گیران و اسپانسر گذشته زندانی شده.

در نخستین کنگره بین‌الملی سرطان‌های دستگاه گوارش در ایران، «محمد اسماعیل اکبری»، رییس این کنگره، سرطان معده را شایع‌ترین سرطان در بین مردان ایرانی عنوان کرده و خواستار انجام «اقدامات عملی و اجرایی زیادی برای پیش‌گیری از سرطان‌های دستگاه گوارش» شده است.

«اوباما»: نژادپرستی در جامعه آمریکا ریشه دوانده است

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , ,