Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
خبرهای ورزشی

«خادم بی‌ثبات‌ترین پرسپولیس تاریخ را با صد میلیارد اختلاف ساخته»

2014 December 09

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

خادم بی‌ثبات‌ترین پرسپولیس تاریخ را با صد میلیارد اختلاف ساخته

مدیر‌عامل پیشین پرسپولیس ضمن تاکید بر این‌که «خادم» بی‌ثبات‌ترین پرسپولیس تاریخ را ساخته است گفت: بعید می‌دانم برادر رییس‌جمهور پشت مخالفان فوتبال دیروز و مدعیان امروز باشند.

«امیر عابدینی» در گفت‌و‌گو با مهر در مورد این‌که گفته بود ورود خادم به فوتبال سم است و حالا آخرین مدیر منتصب به خادم هم در بازداشت به سر می‌برد گفت: روی حرفم هستم و دلایل جدیدی هم دارم. اتفاقاتی که خوب نیست و پی در پی رخ می‌دهد. اصالتن در تاریخ پرسپولیس این همه اتفاق منفی سابقه نداشته است. ظرف ده ماهی که خادم در راس دو باشگاه پرسپولیس و استقلال مستقر شده تعداد تغییرات در پرسپولیس به ده، دوازده نفر رسیده است و با تکرار مکررات مدیریت در این باشگاه عوض شده است.

amirkhadem

وی افزود: از آقای «رویانیان» به «پروین» از پروین به «رحیمی»، پس از آن «منتقمی» و حالا به «سیاسی» و البته تغییرات در هیات‌مدیره را هم به این سیستم اضافه کنید و به یاد بیاورید اضافه شدن و جدایی آقایان «استیلی» و «زادمهر» در هیات‌مدیره. همه این تغییرات و این روند سریع جابه‌جایی‌ها به آن دلیل بوده که آقای سیاسی را مدیرعامل کنند. این پروسه‌ای بود که از همان اول طراحی شده بود.

مدیر اسبق پرسپولیس در ادامه افزود: اسپانسری معرفی شد که مبلغ خوبی را هم در اختیار داشت اما به عنوان شاکی کنار رفت و حقوقش تضییع شد. دو مربی هم تا این لحظه جابه‌جا شدند اما حاصل کار این دو مربی برمی‌گشت به ستاد در ستاد و فرماندهی اگر ستاد موافق فرمانده نباشد، نتیجه‌اش می‌شود این که شده. آن روزها آقای سیاسی بضاعت باشگاه را تنگ کرده بود و نمی‌گذاشت دایی بازیکن بگیرد، این به آن جهت بود که دایی در تنگنا قرار بگیرد و برود منهای آقای رحیمی و بعضی از اعضای هیات‌مدیره بقیه بر این باور بودند که اگر دایی باشد خودش همه کاره است.

دعوت از چهل و پنج کشور دنیا برای حضور در جام تختی

فدراسیون کشتی اعلام کرد از چهل و پنج کشور برای حضور در رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد و فرنگی جام تختی دعوت به عمل آمده است.

koshti

به گزارش مهر، رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد و فرنگی جام تختی روزهای ٢٢ تا ٢۴ بهمن‌ماه به میزبانی کرمانشاه برگزار می‌شود. این پیکارها برای نخستین بار در سال‌های اخیر در هر دو رشته آزاد و فرنگی برگزار خواهد شد که این موضوع نوید دهنده ارتقای سطح کمی و کیفی پیکارها و حضور پر‌تعداد کشتی‌گیران نامدار دنیا در ایران است.

بر این اساس فدراسیون کشتی ایران از چهل و پنج کشور دنیا از جمله روسیه، ترکیه، قزاقستان، ژاپن، کوبا، مغولستان، کره‌جنوبی، آمریکا، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، بلغارستان، چین، کرواسی، دانمارک، مصر، استونی، فرانسه، یونان، هندوستان، نروژ، رومانی، سوئد، اوکراین، فنلاند، مجارستان، ترکیه، لهستان، بلاروس، قرقیزستان، کره‌شمالی و ازبکستان برای حضور در این رقابت‌ها دعوت کرده است.

اظهارنظر دادستان تهران در مورد سیاسی

دادستان عمومی و انقلاب تهران درباره بازداشت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اجازه دهید تحقیقات پرونده سیاسی کامل شود.

siasi

به گزارش مشرق، دکتر «عباس جعفری دولت‌آبادی» دادستان عمومی و انقلاب تهران در حاشیه همایش مبارزه با فساد در خصوص سوالی مبنی بر این‌که وضعیت پرونده «حمیدرضا سیاسی» مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به کجا رسیده است، اظهار داشت: در پرونده آقای سیاسی اجازه دهید تحقیقات را انجام دهیم. وی توضیحات دیگری در این خصوص نداد.

گفته می‌شود تحقیقات از حمیدرضا سیاسی هم‌چنان ادامه دارد و بازپرس پرونده در حال کامل کردن تحقیقات است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,