Saturday, 18 July 2015
25 October 2021
در جمع واحدهای بسیج دانش‌آموزی

«نایب رییس مجلس ایران: اگر بسیجی‌ها نبودند داعش تا بغداد پیش می‌رفت»

2014 December 11

خبر / رادیو کوچه

 

«محمدحسن ابوترابی‌فرد»، نایب رییس مجلس ایران، در جمع فرماندهان واحدهای پیشگام بسیج دانش‌آموزی این کشور گفت، بدون نیروهای بسیجی، پیکارجویان گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) تا بغداد پیش می‌رفتند.

بنابه گزارش رسانه‌های خبری ایران، «محمدحسن ابوترابی‌فرد»، روز پنج‌شنبه بیستم آذر ماه، در جمع فرماندهان واحدهای پیشگام بسیج دانش‌آموزی گفته است: اگر نیروهای بسیجی ما نبودند، و فرماندهان هوشمند و مومن و عالم نبودند، امروز داعش در بغداد حضور داشت و بدون شک این سرمایه بزرگی است.

پس از حمله داش به برخی از شهرهای عراق اخبار ضد و نقیضی از دخالت نظامی ایران در این کشور منتشر می‌شود.

aboutorabifard

عکس‌هایی از حضور «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس ایران در عراق و به ویژه در عملیات آزادسازی آمرلی در شبکه‌های اجتماعی باعث شده که هیات کارشناسان سازمان ملل متحد از آن به عنوان نقض تحریم‌های غرب علیه ایران از آن نام ببرد.

همچنین در هفته گذشته منابع مختلف گفتند که ایران با استفاده از جنگنده اف۴ مواضع داعش در شرق عراق را هدف حمله قرار داده است، که این خبر از سوی یکی از مقام‌های وزارت خارجه ایران گفت‌وگو با روزنامه گاردین تایید و بعد از آن از طرف ایران تکذیب شد.

نایب رییس مجلس ایران، همچنین در رابطه با لبنان نیز گفته است، کسانی مدیریت سیاسی لبنان را در دست دارند که از جنس بسیجیان تربیت‌یافته مکتب امام هستند و غزه امروز توسط آنها مدیریت می‌شود.

بیشتر بخوانید

سازمان‌ملل حضور احتمالی قاسم سلیمانی در عراق را ناقض تحریم‌ها عنوان کرده

ایران منتظر پاسخ لبنان است برای ارسال تسلیحات نظامی

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , , , , , ,