Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
به دلیل ایست قلبی

«انوشیروان ارجمند، بازیگر سینما و تلویزیون در سن ٧٣ سالگی درگذشت»

2014 December 14

خبر / رادیو کوچه

 

«انوشیروان ارجمند» بازیگر ۷۳ ساله سینما و تلویزیون ایران ظهر روز یک‌شنبه ۲۳ آذر ماه به دلیل ایست قلبی در بیمارستان پارسیان تهران درگذشت.

آقای «ارجمند» از اوایل آذر ماه سال جاری خورشیدی، به بیمارستان پارسیان تهران منتقل و از همان زمان در بخش آی‌سی‌یو بستری شده بود. وی متولد مهرماه ۱۳۲۰ در زاهدان و برادر بزرگتر «داریوش ارجمند»، بازیگر سینما است.

این بازیگر سینما و تلویزیون ایران، از اواخر دهه ۴۰ به عنوان بازیگر و کارگردان تئاتر در مشهد فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد.

arjomand

«انوشیروان ارجمند» در سریال‌های «امام علی»، «مختارنامه»، «روزی روزگاری» و «پشت کوه‌های بلند» ایفای نقش کرده بود. همچنین دوئل، قاعده بازی، صبحانه‌ای برای دو نفر و محیا نیز از کارهای این بازیگر در حوزه سینما بود.

بنابه گزارش خبرگزاری «ایسنا»، «امیریل ارجمند» در پی درگذشت «انوشیروان ارجمند» – عمویش – در یک جمله از اهالی رسانه‌ها و مردم خواسته است تا امروز را به آنها فرصت بدهند و تماسی با آنها نداشته باشند.

فرزند «داریوش ارجمند» که بازیگر تلویزیون هم هست در گفت‌و‌گویی کوتاه با خبرگزاری ایسنا گفته است: «عمویم کمتر از یک ساعت است که فوت کرده و ما اصلن شرایط مساعدی نداریم؛ ضمن این‌که هنوز فکری برای مراسم خاکسپاری نکرده‌ایم، فقط تنها خواهشم این است که به هر کسی که می‌شناسید بگویید امشب را به ما فرصت بدهند و مدام تلفنی تماس نگیرند و شرایطمان را درک کنند.»

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,