Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
خبرهای ورزشی

«حمایت چمران و دبیر از رضازاده برای ماندگاری در وزنه‌برداری»

2014 December 17

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

حمایت چمران و دبیر از رضازاده برای ماندگاری در وزنه‌برداری

عضو شورای شهر تهران و نایب‌رییس دوم کمیته ملی المپیک گفت: وزارت ورزش مرجعی نیست که بگوید آقای «رضازاده» باید از ریاست فدراسیون وزنه‌برداری استعفا دهد.

«علی‌رضا دبیر» در گفت‌و‌گو با تسنیم، در خصوص اولتیماتوم وزارت ورزش به حسین رضازاده مبنی بر این‌که از بین فدراسیون وزنه‌برداری و شورای شهر یکی را انتخاب کند، اظهار داشت: در حال حاضر وزارت ورزش و جوانان مرجعی نیست که بگوید حسین رضازاده صلاحیت حضور در فدراسیون وزنه‌برداری را دارد یا خیر و باید استعفا دهد.

وی افزود: وزارت ورزش باید زمان ثبت‌نام از کاندیداها و گرفتن استعلام‌های لازم از سازمان بازرسی کل کشور و مجلس شورای اسلامی را انجام دهد و سپس اعلام کند که رضازاده می‌تواند در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری شرکت کند یا خیر.

22

نایب‌رییس دوم کمیته ملی المپیک ایران عنوان کرد: رضازاده در شرایط کنونی رییس فدراسیون وزنه‌برداری است و نمی‌توان اکنون به وی گفت که استعفا دهد و مرجع رسیدگی به شرایط وی در قانون مشخص شده است.

دبیر ادامه داد: به وزارت ورزش توصیه می‌کنم مانند دوره قبل که ما را فراری دادند امثال رضازاده را فراری ندهند و بگذارند مدیران ورزشی و ورزشکاران بزرگ و متخصص در ورزش و راس فدراسیون‌ها باقی بمانند.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: دیگر توصیه من این است که آقایان کاری نکنند که فدراسیون‌های جهانی، فدراسیون‌های ما را با تعلیق مواجه کنند تا بار دیگر ورزش با مشکل مواجه شود.

در همین رابطه هم‌چنین رییس شورای شهر تهران گفت: دلیلی ندارد رضازاده استعفا دهد چون نامه‌ای از سازمان بازرسی نیامده است.

«مهدی چمران» در خصوص اولتیماتومی که وزارت ورزش به حسین رضازاده داده تا وی از یکی از سمت‌های خود (شورای شهر یا فدراسیون وزنه‌برداری) استعفا کند، اظهار داشت: به چه دلیل رضازاده باید استعفا کند؟ رضازاده تا آخرین روز کار در شورای شهر خواهد بود و استعفا دادن وی معنی ندارد.

وی ادامه داد: یکی از نمایندگان مجلس که از عزیزان من است به عنوان رییس فدراسیون انتخاب شده و رضازاده هم می‌تواند در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری شرکت کند و مشکلی در این خصوص وجود ندارد. بی‌دلیل برای رضازاده مشکل ایجاد کرده‌اند. ما از مسیر درست پیش خواهیم رفت و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

چمران عنوان کرد: از سازمان بازرسی نامه‌ای نیامده و وزارت ورزش باید دلایل مخالفت خود را شفاف اعلام کند. این‌که به چه دلیل جلوی رضازاده را گرفته‌اند مشخص نیست و من به دیدار وزیر ورزش خواهم رفت و در این خصوص با وی صحبت می‌کنم.

علی‌رضا حیدری در یک فیلم سینمایی

فیلم‌برداری فیلم سینمایی «من یک ایرانی‌ام» به کارگردانی «محمدرضا آهنج» با بازی «علی‌رضا حیدری» قهرمان کشتی ایران در سرمای ١۵ درجه زیر صفر اوکراین ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، فیلم‌برداری این فیلم که توسط «احمد نجفی» تهیه می‌شود در شرایط بد آب و هوایی اوکراین ادامه دارد و با تدوین هم‌زمان توسط امیرحسین آهنج تلاش می‌شود اولین نمایش «من یک ایرانی‌ام» در جشنواره فیلم فجر باشد.

این اولین تجربه بازیگری علیرضا حیدری قهرمان کشتی کشور ایران است که در نقشی خاص مقابل دوربین رفته است.

در خلاصه داستان «من یک ایرانی‌ام» آمده است: پایان قهرمانی، آغاز افسانه است ناگزیر به گذشتن از زمان‌ها و مرزها برای جاودان ماندن. رفتن و سفر تا نهایت تلخی روزگاران و آغازی دوباره هم‌چون زایش یک اسطوره تا سرانجام ابرپهلوانی هم‌چون سیاوش…

haidari

لیست عوامل این پروژه سینمایی که برای اولین بار عکس‌های آن منتشر می‌شود عبارتند از:

کارگردان: محمدرضا آهنج، مدیر فیلمبرداری: شهریار اسدی، نویسنده: آرش داودی، طراح گریم: محمد رضا قومی، صدابردار: محمد شیوندی، طراح صحنه و لباس: محمد کفاشیان، برنامه ریز: مانفرد اسماعیلی، مدیر تولید: حمیدرضا صفایی، مدیر تدارکات: کریم زاد اکبر، تدوین: امیر‌حسین آهنج، منشی صحنه: بهاره حسینی، مدیر اجرایی در اکراین: کوروش گلستانه، هماهنگی تولید و تدارکات در اکراین: رضا مدنی، دستیار کارگردان: پگاه جهاندار، دستیار دوم کارگردان: حمیلا تهمتن، دستیار یک تصویر: پویان کفیلی، دستیاران تصویر: حسین صادقی، حمید قطب، مسعود خراسانی، دستیار صدا: حامد شیوندی، دستیار صحنه: آرتیوم الکساندرویچ، جامه دار: ناتالیا کورپوت، دستیار تولید: ولی‌اله خزایی، دستیار تدارکات: سعید ترک، پذیرایی: ویکا کول اسنیک، خدمات: پاشا شرماکوف، عکاس: الکساندر گوربونوف، مجری گریم بانوان: الیزابت ماروشچاک، سینه موبیل: ژنیا، مسول هنروران: ویکتوریا سوخاچووا، مشاور رسانه‌ای: مسعود نجفی، بازیگران: علیرضا حیدری، احمد نجفی، ویتالی سمنتوف، سرگی موخورت، دیما چمیخوف، سرگی ولیانوفسکی، پخش: داریوش باباییان، تهیه‌کننده: سید احمد نجفی.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,