Saturday, 18 July 2015
18 October 2021
در شهر فلوجه عراق

«یک عضو داعش ١۵٠ زن را به دلیل امتناع از جهاد نکاح به قتل رسانده است»

2014 December 18

خبر / رادیو کوچه

 

وزارت حقوق بشر عراق اعلام کرد، ١۵٠ زن در شهر فلوجه، توسط یکی از جهادگران گروه اسلام‌گرای داعش به نام «ابو انسی» لیبیایی، تنها به این دلیل که حاظر به جهاد نکاح با وی نشده‌اند به قتل رسیده‌اند، که برخی از این زنان دختر و تعدادی نیز زنان حامله بوده‌اند.

وب‌سایت شبکه خبری «KNN» روز چهارشنبه هفدهم دسامبر، ضمن اعلام این خبر به نقل از وزارت حقوق بشر عراق نوشته است، شبه‌نظامیان داعش، در چند روز اخیر، در فلوجه دست به قتل عام گسترده‌ای زده‌اند و جنازه کشته شدگان را نیز در دو گور دسته‌جمعی در نواحی «زغادیه» و «حی‌جولان»، دفن کرده‌اند.

22

همچنین بنابه این گزارش، گروه دولت اسلامی، «داعش» مسجد محمدیه شهر جلولا را تبدیل به زندان کرده‌اند و صدها زن و مرد را که مخالف اعمال این گروه هستند در آنجا حبس کرده‌اند.

پیش از این شبه‌نظامیان گروه داعش پس از پایان اقامه نماز جمعه، اطلاعیه‌هایی را میان مردم و نمازگزاران پخش کرده بودند که این حق را از طرف دولت اسلامی به شبه نظامیان گروه داعش می‌داد، تا اقدام به جهاد نکاح کنند.

این در حالی‌است که بنابه گزارش رسانه‌های خبری طی روزهای اخیر نیز بیش از ۶٠ شهروند دیگر عراقی به دست داعش کشته شده بودند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , , ,