Saturday, 18 July 2015
18 October 2021
روزانه با کوچه، بیست و ششم آذر ۹۳

«آملی بار دیگر تاکید کرد: عظمت زن به مدال آوردن و مشت و لگد زدن نیست»

2014 December 17

شهرزاد کریمی / رادیوکوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

به گزارش خبرگزاری «ایسنا»، آقای جوادی آملی با تاکید بر این‌که «مرد در اسلام وظیفه تامین زندگی و مسکن را دارد و زن آرامش را به خانه می‌آورد»، خطاب به «شهین‌دخت مولاوردی» گفته: «این‌که زنی برود و در میدان ورزشی خود را نشان دهد افتخاری برای ما نیست و ما باید سعی کنیم که زن را در مدار حقیقی آن بررسی کنیم نه این‌که غربی‌ها چه می‌کنند و ما هم همان کار را بکنیم.»

وی با بیان این‌که «اسلام جایگاه بسیار والایی برای زنان در نظر گرفته است»، اضافه کرده: «ما باید با معیار دینی، جای‌گاه زنان را ترسیم کنیم نه این‌که ببینیم غربی‌ها چه می‌پسندند و بعد از آن همان کار را انجام دهیم.»

2

امروز هم‌چنین در برنامه روزانه با کوچه خواهیم داشت:

دانشمندان روز دوشنبه ۱۷ آذر گفتند دریاچه‌ای که کاوشگر ناسا به نام «کیوراسیتی» مشغول بررسی آن است، نظریه‌های مربوط به حیات میکروبی در این سیاره را تقویت می‌کند.

دو موتورسوار در دو رویداد جداگانه به یک دختر و پسر دانش‌آموز در تهران حمله و آن‌ها را با ضربات چاقو زخمی کردند. در حادثه‌ای دیگر نیز به روی یک دختر جوان اسید پاشیده شده است.

«جب بوش»٬ فرماندار پیشین ایالت فلوریدا٬ اعلام کرده است که «فعالانه گزینه نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ را بررسی می‌کند». تحلیل‌گران می‌گویند رقابت او با «هیلاری کلینتون»٬ رقابتی داغ و پویا خواهد بود.

:به دنبال توافق دو وزارت‌خانه کشاورزی  و  بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، استفاده از هورمون «اتفون» یا «سم سرخ» برای زودتر رسیدن و قرمز شدن گوجه‌فرنگی، ممنوع شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,