Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
نشریه الکترونیکی

«نشریه کوچه شماره شانزدهم»

2014 December 18

رادیو کوچه

شانزدهمین شماره نشریه «کوچه» منتشر شد. این نشریه به صورت الکترونیکی و فایل «پی دی اف» تهیه می شود و به صورت دانلود قابل بهره برداری است. این شماره منتخب مطلب‌های پر بازدید سه ماهه گذشته بوده و شما می‌توانید آن‌را چاپ کرده و مانند یک نشریه کاغذی مطالعه و در اختیار دوستان قرار دهید.

نشریه کوچه با مشارکت موسسه غیر انتفاعی کوچه و انتشارات هفت در آمریکا منتشر می‌شود. انتشار این نشریه با هدف انتخاب پر بازدید ترین مطلب های یک ماه در  رادیو کوچه برای در اختیار قراردادن آن به کسانی است که به هر علتی یا امکان مرور روزانه تارنمای رادیو کوچه را ندارند و یا از سرعت پایین برای دست رسی به وب رنج می برند.

20140714_Mag16

شما می توانید فایل پی دی اف سبک شده نشریه را از انتهای این مطلب دانلود کنید. به راحتی با یک پرینتر رومیزی آن را پرینت کنید و در اختیار دوستانی قرار بدهید که دست رسی به نت ندارند. با بررسی آمار بازدید بر روی سایت «ISSUUE» بی‌شک ما یقین داریم انتشار این نشریه از استقبال شما برخوردار بوده است. در شماره چهاردهم این نشریه بر روی تارنمای «ایشوو» تا زمان انتشار شماره جدید بیش از ۵۶۰ هزار بازدید ثبت شده است. از طرفی این نشریه از طریق ایمیل برای نزدیک به بیش پنج هزار مشترک ایمیلی نیز ارسال می‌شود. ما امیدواریم بتوانیم این ارتباط را با مخاطب‌های خود حفظ کنیم. نشریه «هفت کوچه» به طور دوره‌ای منتشر می‌شود.

شما می‌توانید اشتراک مجله را از طریق ارسال درخواست برای آدرس contact@koochehmail.com داشته باشید.

رادیو کوچه برای بهبود کیفیت این نشریه آماده شنیدن و خواندن نظرهای شما است.

لینک  کتاب‌خانه شماره شانزدهم 

لینک پی‌دی‌اف شماره سیزدهم:

نسخه با حجم بالا 

نسخه با حجم کم برای دانلود از ایران 

لینک شماره‌های پیشین

لینک به کتاب‌خانه «ایشو» مجله‌های کوچه

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,