Saturday, 18 July 2015
18 October 2021
رییس اداره حفاظت محیط زیست علی آباد

«بازداشت فروشنده گوشت خوک در فاضل آباد گلستان»

2014 December 18

خبر / رادیو کوچه

 

«رمضان‌علی رستاقی» رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان علی آباد دراستان گلستان می‌گوید بیش از ۷۰۰ کیلوگرم گوشت خوک وحشی از درون چند یخچال بزرگ در فاضل آباد کشف شده است.

وب‌سایت «سحام نیوز»، روز پنج‌شنبه بیست و هفتم آذر ماه به نقل از پایگاه خبری «زرین‌نامه» گزارش داده است، رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان علی آباد دراستان گلستان گفته است: «در پی گزارش‌های مردمی، محیط بانان پس از اطمینان از صحت اطلاعات دریافتی درباره کشتار حدود ۲۰ عدد خوک در فاضل آباد، یک فرد مظنون دراین ارتباط را شناسایی کردند.»

نیروهای یگان محیط زیست پس از اخذ نیابت قضایی و دریافت حکم ورود به منزل به همراه ماموران نیروی انتظامی علی آباد، به صورت غافل‌گیرانه وارد منزل فرد مظنون شده و به تفتیش مکان پرداختند.

khok

درجریان بازرسی از این محل از درون چند یخچال بزرگ بیش از ۷۰۰ کیلوگرم گوشت خوک وحشی کشف و ضبط شد.

متهم بازداشت و برای تکمیل تحقیقات و رسیدگی به جرم دراختیار مقامات قضایی قرارگرفته است.

به گفته رییس حفاظت محیط زیست علی آباد کتول، گوشت‌های کشف شده که تقریبا یک وانت کامل بود پس از بارگیری به اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان منتقل و با دستور مقام قضائی تعیین تکلیف خواهد شد.

لازم به ذکر است بنابه احکام شریعت اسلام که قوانین ایران برپایه آن بنیان گذاشته شده است، گوشت خوک حرام و در ایران فروش آن ممنوع است.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,