Saturday, 18 July 2015
15 October 2021
خبرهای ورزشی

«هدایتی در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس»

2014 December 19

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

هدایتی در یک قدمی بازگشت به پرسپولیس

پرسپولیس درگیر مسایل مدیریتی است، اتفاقاتی که باشگاه سرخ‌پوش پایتخت را جان به لب کرده است.

مدیریت باشگاه پرسپولیس طی یک دهه اخیر را می‌توان در یک کلمه خلاصه کرد: «ناکام» و در پس این کلمه به دنبال حوادثی بود که سال‌هاست پرتماشاگرترین تیم آسیا (به اعتقاد سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال قاره) را در مرداب ناکامی‌ها فرو برده است.

به گزارش خبرآنلاین، پرسپولیس از زمستان سال قبل تا کنون یعنی کمتر از یک‌سال، بدترین مدل مدیریتی را داشته است. آقای «رویانیان» استعفا کرد و رفت، سپس نوبت به «علی پروین» رسید که بیاید، ناکام باشد و برود. بعد از پروین، «علیرضا رحیمی» سکان مدیریت را در دست گرفت اما چون به خواسته هیات‌مدیره یعنی اخراج دایی پشت کرد، اخراج شد. «بهروز منتقمی» نام مدیر بعدی باشگاه پرسپولیس بود که او نیز رفتنی شد تا شخص «حمیدرضا سیاسی» مدیر‌عامل شود. سیاسی هم خیلی زود بازداشت شد. شهد مدیریت در کام او فرو نرفته بود که به چند جرم و با پرونده‌ای پیچیده و سوال برانگیز به زندان رفت. در این مدت پرسپولیس نه مدیری دارد، نه هیات‌مدیره کاملی و نه حتا یک سرپرست که کارها را جلو ببرد.

royanian-hedayati

با این حال سیاسی حتا پس از آزادی نیز دلیلی برای ماندن نمی‌یابد، همان‌طور که یکی از نزدیکان به سیاسی به برخی دوستانش گفته: خانواده ما تصمیم به تیم‌داری در رشته فوتبال ندارد و حمیدرضا پس از آزادی از زندان به شغل قبلی خود برمی‌گردد.

اما در همین اوضاع و احوال، اخبار جالبی از سمت وزارت ورزش به گوش می‌رسد. شاید خبر مذاکره مسوولان عالی‌رتبه وزارت ورزش با تعدادی از مدیران پرقدرت سابق از جمله «ناصر شفق» یا «حبیب کاشانی» برای بازگشت از پرسپولیس را شنیده باشید اما احتمال مدیریت حسین هدایتی در این باشگاه تازگی دارد.

منابع نزدیک به وزارت ورزش تاکید می‌کنند هدایتی توانسته مذاکرات خوبی با تصمیم گیرندگان آینده پرسپولیس داشته باشد. خروجی این مذاکرات، نزدیک شدن هدایتی به باشگاه پرسپولیس است. او شاید آخرین گزینه وزارت ورزش باشد و همین مساله، عابر‌بانک را حسابی به پرسپولیس نزدیک کرده است.

اقدام عجیب مالی فدراسیون فوتبال

فدراسیون در اقدامی عجیب در حالی‌که پیش از این در نامه‌ای فکس شده به اعضای مجمع اعلام کرده بود که گزارش حساب‌رس مستقل در مجمع قرائت می‌شود، در نامه‌ای جدید بند «اعلام گزارش حساب‌رس مستقل» را حذف و «تعیین بازرس جدید» را جایگزین کرد.

0

به این ترتیب با این کار فدراسیون فوتبال گزارش حساب‌رس مستقل فدراسیون پیرامون صورت‌های مالی مجموعه در مجمع قرائت نخواهد شد.

1

گفتنی است پیش از این شش عضو کمیته منتخب مجمع فدراسیون فوتبال که مامور به بررسی صورت‌های مالی و بودجه این مجموعه بودند، با انتشار نامه‌ رسمی خود به اعضای مجمع اعلام کرده بودند که مدیران فدراسیون فوتبال اسناد و مدارک صورت‌های مالی را در اختیار آنها برای بررسی قرار  نداده‌اند.

مخالفت کمیته فنی با درخواست درخشان برای جذب تیموریان

درخشان در لیست جدید خود نام نفرات شاخصی را قرار داده که معروف‌ترین آنها «آندرانیک تیموریان» است.

به گزارش تسنیم، سرمربی پرسپولیس لیست خرید خود را به طور کلی تغییر داد تا حرف‌ و‌ حدیثی در خصوص آن نباشد.

در لیست خرید اولیه سرمربی پرسپولیس نام بازیکنانی چون بابک حاتمی، محسن مسلمان، وحید طالب‌لو، میثم مجیدی، ایوب کلانتری، یوسف وکیا و حسن رودباریان دیده می‌شدند که اکثر این بازیکنان بنا به دلایلی مورد تایید کمیته فنی قرار نگرفتند.

با توجه به این قضیه «حمید درخشان» لیست جدیدی را (چهارشنبه) به اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس داد که البته باز هم با جذب دو، سه بازیکن حاضر در این لیست موافقت نشد.

andriktimoryan

یکی از نفرات شاخص در لیست جدید درخشان، آندرانیک تیموریان بود که اعضای کمیته فنی اعتقاد داشتند جذب این بازیکن هزینه زیادی برای باشگاه پرسپولیس در پی خواهد داشت.

به نظر می‌آید باز هم لیست خرید درخشان دچار تغییراتی شود از این جهت که در لیست جدید او نام بازیکنانی دیده می‌شود که اکثرن با باشگاه‌های خود قرارداد دارند و قیمت خریدشان بسیار بالا خواهد بود.

تنها بازیکنی که از ابتدا در لیست خرید درخشان حضور داشت و قرار است باشگاه کار انتقال او را قطعی کند، «بابک حاتمی» است که به زودی چک مربوط به رضایت‌نامه او به باشگاه سایپا داده خواهد شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,