Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
روزانه با کوچه، شنبه بیست و نهم آذر ۹۳

«پرویز پرستویی: خدا آن روز را نیاورد که بخواهم جایگزین شریفی‌نیا شوم»

2014 December 20

شهرزاد کریمی / رادیوکوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«پرویز پرستویی» با اشاره به صحبت‌های اخیر «محمدرضا شریفی‌نیا» در خصوص فیلم «مارمولک» با تکذیب آن اظهار کرد: خدا آن روز را نیاورد که بخواهم جایگزین شریفی‌نیا شوم.

این بازیگر در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایسنا، گفت: اخیرن مصاحبه‌ای از محمدرضا شریفی‌نیا خواندم که مدعی شده بود خیلی از بازیگران را او به سینما معرفی کرده و نقش رضا مارمولک هم ابتدا به ایشان پیشنهاد شده است. صحبت‌هایی که لازم دیدم پاسخ دهم.

وی ادامه داد: متاسفانه در بین اسامی که نام برده شد از «خسرو شکیبایی» اسم برده شده که تعصب زیادی روی او دارم و متاسفانه دستش از دنیا کوتاه است و این من را بسیار اذیت کرد. ایشان مدعی شده خسرو شکیبایی را برای «سالاد فصل» انتخاب کرده و جایزه‌ گرفته است. زمانی که شکیبایی در تئا‌تر و سینما بازیگر حرفه‌ای بود شریفی‌نیا هنوز بازیگر نشده بود و قبل از «سالاد فصل» هم شکیبایی در «هامون» جایزه گرفته بود.

پرستویی افزود: یا «ویشکا آسایش» که در سریال «امام علی» توسط دایی‌اش «مازیار پرتو» معرفی شد و ایشان مدعی معرفی این بازیگر شده‌ است، هم‌چنین «لیلا حاتمی». در واقع شریفی‌نیا مدعی است همه جماعت سینما را او معرفی کرده و همه نقش‌ها هم برای او نوشته می‌شود و هنگامی که وقت ندارد، به سراغ بازیگر دیگری می‌روند. واقعن باید به ایشان دست مریزاد گفت که آن‌قدر پرکار هستند و سرشان شلوغ است.

parastoi

هم‌چنین امروز در برنامه روزانه با کوچه خواهیم داشت:

وزارت آموزش و پرورش ایران طی بخش‌نامه جدیدی برای سال تحصیلی جاری، شهریه دانش‌آموزان پناهنده را به میزان سه برابر سال قبل افزایش داده است.

ایران به تصویب قطعنامه علیه نقض حقوق بشر در ایران واکنش نشان داد.

کلمبیا قصد دارد با چاپ تصویر «گابریل گارسیا مارکز»، از مشهور‌ترین نویسنده این کشور تجلیل کند.

«باراک اوباما»، رییس جمهوری آمریکا، تصمیم شرکت فیلم‌سازی «سونی پیکچرز» برای تعویق نمایش عمومی فیلم «مصاحبه» را اقدامی «اشتباه» خواند و به رهبران کره شمالی هشدار داد که منتظر پاسخ حمله هکری پیونگ یانگ علیه این شرکت فیلم‌سازی باشند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,