Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
خبرهای ورزشی

«محاسبه مالی با ارز هزار و پانصد تومانی در فدراسیون فوتبال»

2014 December 20

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

«محاسبه مالی با ارز هزار و پانصد تومانی در فدراسیون فوتبال»

در اولین نشست اعضای کمیته نظارت بر مسایل و رفع ابهامات مالی در فدراسیون فوتبال برخی مسایل جمع‌بندی نشد.

به گزارش فارس، اولین نشست کمیته نظارت بر امور‌مالی و رفع ابهامات مالی در فدراسیون فوتبال با حضور منصور قنبرزاده، امیر عابدینی، صادق درودگر، ایمان‌زاده کارشناس رسمی حساب‌رسی و یکی از کارمندان فدراسیون برگزار شد.

در جلسه امروز برخی مسایل بررسی شد و در بعضی امور هم جمع‌بندی حاصل نشد که می‌توان به نبودن اسناد دو شرکت افق سبز و ایفا که سه سال است در حا‌ل فعالیت هستند اشاره کرد.

این کمیته در قالب ۴ نامه درخواست‌های خود را به فدراسیون فوتبال ارایه کرده است.

بر اساس این گزارش در جلسه امروز مشخص شده که نحوه تبدیل ارز در فدراسیون فوتبال شفاف نیست و تمامی محاسبات در فدراسیون با ارز هزار و پانصد تومانی بوده است. این یکی از مواردی است که این کمیته تاکید بر این دارد که رفع و رجوع شود.

fdrasion-footbal

مبحث بعدی که به آن ایراد گرفته شده نبودن بازرس مستقل مالی در فدراسیون بوده که با توجه به عدم حضور بازرس، رفع ابهامات مالی سال ٩٢-٩٣امکان‌پذیر نیست. هم‌چنین به دلیل نداشتن اسناد و شفاف نبودن فعالیت دو شرکت افق سبز و ایفا فدراسیون باید نوع فعالیت این دو شرکت را نیز توضیح دهد.

سقوط ٧۵ پله‌ای فوتبال زنان ایران در تازه‌ترین رده‌بندی فیفا

فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) آخرین رده‌بندی فوتبال زنان در سال جاری میلادی را منتشر کرد که بر اساس آن تیم فوتبال زنان ایران با ٧۵ پله سقوط در رده صد و سی و سه جهان و سی و چهار آسیا ایستاد.

به گزارش تارنمای فیفا، میزان امتیاز تیم ایران هزار و چهار‌صد و دوازده اعلام شده است. تیم زنان ایران در رده‌بندی دوره قبلی فیفا که سه ماه پیش انجام شد، در مکان پنجاه و هشت جهان و سیزدهم آسیا قرار داشت.

در رده‌بندی جدید فیفا، ازبکستان نیز با ٩٠ پله سقوط در رده صد و سی و سه جهان و یک پله بالاتر از ایران در آسیا قرار دارد.

fotbalzanan

تیم ژاپن با دو هزار و هشتاد و چهار امتیاز در صدر قاره آسیا و چهارم جهان ایستاده است. کره‌شمالی با هزار و نه‌صد و هشتاد و یک امتیاز در مکان دوم آسیا و هفتم جهان و استرالیا با هزار و نه‌صد و پنجاه و هفت امتیاز در جای‌گاه سوم آسیا و دهم جهان قرار دارند.

ختم کلام وزیر با رضازاده

وزیر ورزش و جوانان گفت: رییس فدراسیون وزنه‌برداری باید انصاف داشته باشد و بین شورای شهر و فدراسیون یکی را انتخاب کند.

به گزارش مشرق، «محمود گودرزی» در خصوص تکلیف «حسین رضازاده» برای انتخاب فعالیت در شورای شهر یا فدراسیون وزنه‌برداری اظهار داشت: قانون و ناظرین بر اجرای قانون اعلام کردند که رضازاده دو‌شغله است و باید یک‌جا را انتخاب کند و تا زمان ثبت‌نام فرصت دارد که تصمیم‌گیری کند.

rezazadeh

وی ادامه داد: قرار بود بعد از یک هفته بین شورای شهر یا فدراسیون یکی را انتخاب کند، اما چون بالاخره قهرمان ملی است تلاش نمی‌کنیم با برخوردهای نسنجیده کسی را آزار دهیم. رضازاده خودش باید انصاف داشته باشد. همه ما باید تابع قانون باشیم و خوشحال باشیم از این‌که در ورزش قرار است قانون‌گرایی ایجاد شود. وی هم خادم است و خدمات زیادی به ورزش کشور کرده است، اما حالا باید یا شورای شهر را انتخاب کند و یا فدراسیون وزنه‌برداری.

گودرزی در مورد آخرین شرایط حمیدرضا سیاسی، مدیر‌عامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: هیات‌مدیره احتمال می‌داد که سیاسی به زودی آزاد می‌شود، اما اگر قرار باشد ادامه داشته باشد باید فکری برای جایگزینی وی انجام دهیم. هنوز گزینه‌های جایگزینی وی مشخص نیستند و چیزی در این خصوص نشنیده‌ام، اما باید به فکر این موضوع باشیم.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,