Saturday, 18 July 2015
23 October 2021
خبرهای ورزشی

«خطر کسر شش امتیاز از پرسپولیس و سقوط به دسته اول»

2014 December 23

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

خطر کسر شش امتیاز از پرسپولیس و سقوط به دسته اول

وکیل والیبالیست‌های پیشین پرسپولیس اعلام کرد مطالبات آنها چهار برابر و میلیاردی شده است. وی هم‌چنین از بدهی صد و هشت هزار یورویی پرسپولیس به شرکتی خارجی و احتمال کسر امتیاز و سقوط این تیم به دسته اول خبر داد.

به گزارش مهر، آقای «نوری» وکیل والیبالیست‌ها و کشتی‌گیران پیشین پرسپولیس که از این باشگاه شکایت کرده‌اند، در خصوص آخرین وضعیت پرونده شکایت‌های صورت گرفته از این باشگاه، ضمن بیان مطلب فوق گفت: در خصوص مطالبات والیبالیست‌های پیشین، مدت‌ها با مسوولان ارشد باشگاه پرسپولیس مذاکره کردم که به خاطر عملی نشدن وعده‌های مطرح شده از سوی آنها، مجبور شدیم از طریق محاکم و دادگاه‌های حقوقی و عمومی تهران نسبت به دریافت مطالبات این عزیزان اقدام کنیم.

وی با بیان این‌که پیگیر این مساله اسپانسر باشگاه بوده و آقایان صادقی و ورمقانی وکالت تام‌الاختیار به او برای پیگیری این پرونده داده‌اند، اضافه کرد: امروز مشخص شده ابلاغ رای کمیته انضباطی باشگاه والیبال به باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات والیبالیست‌ها در سال ۸۵ صورت گرفته و مسوولان باشگاه پرسپولیس تاییده خود را نسبت به دریافت ابلاغ به مراجع قضایی اعلام کردند که برای باشگاه پرسپولیس اجرائیه جدیدی صادر شده است.

perspolis

وکیل والیبالیست‌ها و کشتی‌گیران پیشین پرسپولیس ادامه داد: جای تاسف است که باید بگویم با توجه به این‌که قصد داشتیم این پرونده با صلح و سازش انجام شود، اما متاسفانه این امر توسط مسوولان باشگاه پرسپولیس صورت نگرفت و مبلغ سی‌صد و چهل میلیون تومان که می‌توانستند در کمال صلح پرداخت کنند، روز چهارشنبه به مبلغ یک میلیارد و دویست میلیون تومان رسیده است.

وی که با رادیو ورزش گفت‌و‌گو می‌کرد، افزود: اگر ظرف یک هفته تا ده روز آینده مدیران باشگاه پرسپولیس نسبت به پرداخت مطالبات والیبالیست‌ها اقدام لازم را انجام ندهند، مجبوریم برخلاف میل باطنی ضمن توقیف مجدد اموال باشگاه، برای توقیف سهام باشگاه و جلوگیری از نقل و انتقال سهام باشگاه به جهت خصوصی‌سازی اقدام کنیم. بنده اعلام می‌کنم هر کدام از مسوولان باشگاه که مایل هستند نسبت به این مساله صلح و سازش داشته باشند، به عنوان وکیل والیبالیست‌ها حاضرم در خدمت آنها باشم و این موضوع را به سرانجام برسانم.

نوری در ادامه به موضوع مهم دیگری هم اشاره کرد: یکی از شرکت‌های خارجی قراردادی را برای یک بازیکن خارجی (رافائل) در زمان مدیرعاملی «محمدحسن انصاری‌فرد» با شرکت فرهنگی – ورزشی پرسپولیس منعقد کرده است. در این قرارداد باشگاه پرسپولیس متعهد شده تا مبلغ صد و پانزده هزار یورو بابت حق‌الزحمه این قرارداد بابت معرفی رافائل به این باشگاه، به این شرکت پرداخت کند، بازیکنی که باعث کسر شش امتیاز از پرسپولیس شد. از آن مبلغ تنها هفت هزار یورو پرداخت شده اما صد و هشت هزار یورو پرداخت نشده است.

 

وی خاطرنشان کرد: این شرکت خارجی اعلام کرده که اگر این تعهد از طریق مراجع قانونی حل نشود، برای احقاق حق خود به فیفا شکایت می‌کند. در این‌صورت و اگر به هر دلیلی این پرونده از طریق صلح و سازش مختومه نشود و به فیفا ارجاع شود، دو خطر بسیار بزرگ پرسپولیس را تهدید می‌کند. ابتدا کسر امتیاز از باشگاه پرسپولیس بوده که مطمئنن شش امتیاز است و یا با توجه به سوابق منفی باشگاه پرسپولیس که در خصوص بازیکنان و مربیان سابق در فیفا وجود دارد، مطمئنن احتمال تعلیق فعالیت‌های این باشگاه و سقوطش به دسته اول وجود دارد.

وکیل والیبالیست‌ها و کشتی‌گیران پیشین پرسپولیس هم‌چنین گفت: بنده به عنوان یک پرسپولیسی و یک ایرانی، تمام سعی و تلاشم را به کار برده‌ام که این پرونده فعلن متوقف شود، اما باید دید در روزهای آینده یکی از مسوولان پرسپولیس پاسخگوی این موضوع بوده و حتا بخواهد صلح کند.

مجسمه رونالدو رونمایی شد

مجسمه‌ای به افتخار «رونالدو» اسطوره تیم فوتبال رئال‌مادرید در مادیرا زادگاه وی رونمایی شد.

22

به گزارش رویترز، این مجسمه ساخته شده از برنز و به ارتفاع 2.4 متر به نشان افتخار این ستاره رئال‌مادرید در مادیرا زادگاه وی و در موزه سی آر ٧ رونمایی شد.

این مجسمه برنزی به وزن هشت‌صد کیلوگرم به هم‌راه تصاویری از افتخارآفرینی وی در میادین فوتبال در این موزه قرار گرفته است .

رئال‌مادرید شنبه شب در دیدار برابر تیم سان لورنزو آرژانتین با نتیجه ٢ بر صفر به برتری رسید. رونالدو، برنده دو جایزه توپ طلا، به خاطر این پیروزی، قهرمان دنیا شناخته شد.

رونالدو به رسانه‌ها گفت: این لحظه برای من بسیار خاص است.

پیام سیاسی از داخل زندان

عضو هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان این‌که صحبتی از مدیرعاملی «محمد حسین ‌نژاد فلاح» در پرسپولیس نبوده است، گفت: نژاد فلاح از نظر قانونی هم نمی‌تواند مدیرعامل شود.

siasi

«حسین کلانی» در گفت‌و‌گو با  مهر، درباره آخرین شرایط باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: اتفاق جدید باشگاه این است که روز گذشته قرار بود جلسه هیات‌مدیره تشکیل شود ولی اکثر اعضا مسافرت بودند. من به هم‌راه «علی‌اکبر طاهری» و «خادم» جلسه‌ای را برگزار کردیم و قرار شد امروز هم با حضور بقیه اعضا، جلسه رسمی برگزار شود چون در غیاب پنج نفر از اعضای هیات‌مدیره، جلسه رسمیت ندارد.

وی تاکید کرد: البته آقای «سیاسی» (مدیرعامل زندانی پرسپولیس) هم پیغام داده هر کاری که لازم است برای رضایت و شادی مردم و هواداران پرسپولیس انجام دهیم. ایشان از طریق یکی از بستگان خود این پیغام را برای ما فرستاده و تاکید کرده همه جوره در خدمت پرسپولیس است و هر کاری از دستش بر بیاید انجام می‌دهد! به هر حال ما خیال‌مان از این بابت راحت شد.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,