Saturday, 18 July 2015
24 October 2021
خبرهای ورزشی

«پیشنهاد چهار میلیارد و سی‌صد میلیونی کازان به معروف»

2014 December 24

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

 پیشنهاد چهار میلیارد و سی‌صد میلیونی کازان به معروف

باشگاه کازان روسیه با پیشنهاد مبلغ قابل توجهی خواهان به خدمت گرفتن کاپیتان تیم‌ملی والیبال شد.

به گزارش فارس، در حالی‌که «سعید معروف» با تیم شهرداری ارومیه در لیگ‌برتر والیبال قرارداد دارد خبر‌ها حاکی از آن است که باشگاه کازان روسیه در ازای مبلغ  یک میلیون یورو خواهان به خدمت گرفتن کاپیتان تیم‌ملی والیبال کشور ایران است.

در حال حاضر با این‌که سعید معروف خواهان حضور در باشگاه کازان است مسوولان و باشگاه شهرداری ارومیه تنها مانع حضور وی در روسیه به حساب می‌آیند.

marof

سعید معروف در واکنش به این خبر با تایید پیشنهاد ذکر شده هم‌چنان در انتظار رضایت‌نامه باشگاه به سر می‌برد.

حمید استیلی از حضور در تمرین راه‌آهن منع شد

دادستانی، «حمید استیلی» سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن را از حضور در تمرینات این تیم منع کرد.

حمید استیلی با بیان این خبر به ایسنا گفت: دادستانی به من اعلام کرده که حق حضور در تمرینات راه‌آهن را ندارم. علت این موضوع را به من نگفته‌اند، فقط طی تماس تلفنی گفتند که حضورم در تمرینات ممنوع است.

در حال حاضر «علی لطیفی»،‌ دستیار استیلی وظیفه تمرین تیم را بر عهده گرفته است.

estili

 

تیم فوتبال راه‌آهن هم اکنون در اختیار دادستانی تهران است.

ابهامات جدید مالی در فدراسیون فوتبال

سخنگوی کمیته رفع ابهام صورت‌های مالی فدراسیون فوتبال درباره جلسه روز دوشنبه این کمیته و این‌که آیا ابهامات تا برگزاری مجمع آتی فدراسیون فوتبال برطرف خواهد شد یا خیر گفت: ممکن نیست تا برگزاری جلسه مجمع ابهامات موجود برطرف شود و انباشتگی‌ها و ابهامات زیادی در این جلسه به وجود آمد.

به گزارش ایسنا، امیر عابدینی پس از برگزاری جلسه کمیته رفع ابهام گزارش‌های مالی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این‌که آیا تا برگزاری مجمع آتی فدراسیون فوتبال ابهامات موجود برطرف خواهد شد یا خیر گفت: در این جلسه انباشتگی‌های زیادی به وجود آمد و ابهامات جدیدی نیز برای ما ایجاد شد. ضمن این‌که قرار بود سازمان لیگ نیز صورت‌های پرداختی به باشگاه‌ها را در این جلسه به ما ارایه دهد اما این اتفاق نیفتاد.

وی در این‌باره ادامه داد: فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و شرکت‌های زیرمجموعه فیفا و افق سبز یک بودجه تلفیقی دارند که این بودجه از منابع درآمدی فدراسیون است. به همین دلیل ما از سازمان لیگ خواستیم تا صورت‌های پرداختی به باشگاه‌ها را ارایه دهد.

fotbal

عابدینی در ادامه درباره جزییات و روند جلسه دوشنبه کمیته رفع ابهام نیز افزود: بیشتر وقت ما در این جلسه به بررسی صورت‌های مالی شرکت‌های زیرمجموعه فیفا و افق سبز شد. در طول این جلسه با مدیرعامل این شرکت‌ها صحبت کردیم و آنها اسناد و مدارک خود را ارایه دادند ضمن این‌که چگونگی برگزاری مزایده‌ها و مناقصه‌ها و نوع قراردادها با اشخاص حقیقی و حقوقی مورد بررسی قرار گرفت.

او هم‌چنین به بررسی تنخواه‌های تیم‌های ملی اعزامی به خارج از کشور اشاره کرد و خاطرنشان کرد: هر تیمی که به خارج از کشور اعزام شده است یک تنخواه دریافت کرده، ما لیست‌هایی که حاوی مانده بدهی‌های این تیم‌ها در سال‌های ٩١ و ٩٢ بود را دریافت کردیم.

عابدینی در واکنش به این موضوع که وزارت ورزش اعلام کرده فدراسیون فوتبال یک میلیارد تومان حق ماموریت را از این وزارت دریافت کرده است گفت: ما فقط بر اساس اسناد و مدارک صحبت می‌کنیم و هرگاه سندی با مشکل مواجه شد به دنبال راه حل‌های برطرف کردن آن مشکل خواهیم رفت.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , ,