Saturday, 18 July 2015
16 October 2021
خبرهای ورزشی

«وزارت ورزش و علاقه بی‌نهایت به کفاشیان»

2014 December 26

خبر / رادیو کوچه

فایل صوتی را از اینجا بشنوید

 

فایل را از این جا دانلود کنید

وزارت ورزش و علاقه بی‌نهایت به کفاشیان

رییس فدراسیون فوتبال گفت: مسوولان وزارت ورزش مخالف من نیستند و فکر می‌کنم علاقه زیادی هم به من دارند.

به گزارش مشرق، «علی کفاشیان» در خصوص کمیته بررسی صورت‌های مالی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: آقای «عابدینی» هر کجا که به نفع فوتبال باشد حرکت می‌کند و این خواسته خود ما است مجمع برگزار شود. ما ارایه عمل‌کرد می‌کنیم دوستان ایرادها را بگویند و ما آنها را برطرف خواهیم کرد.

وی ادامه داد: ما کارمان را با حداقل امکانات پیش بردیم و دوستان می‌توانند صورت‌های مالی را رسیدگی کنند. پیشنهاد من این است امکانات ما را با کشورهای پیشرفته و یا حتا حوزه خلیج فارس و شرق آسیا مانند کره و ژاپن مقایسه کنند. با پولی که ما داشتیم چه کردیم و آنها چه کردند. قطعن در این کارهایی که کردیم ایرادهایی هم داشتیم. تمام کارها برای فوتبال بوده است و مطمئن باشید سالم کار کرده‌ایم.

رییس فدراسیون فوتبال گفت: این کمیته از خود فوتبال است و بررسی‌های کاملی را انجام می‌دهد و خیال‌مان راحت است که همه چیز درست است.

kafashian

وی در مورد این‌که فکر نمی‌کنید مجامع باید پویاتر باشند راه‌کارتان چیست، گفت: اگر اعضا لازم بدانند مجمع بیشتر تشکیل جلسه می‌دهد و هر موقع اراده کنند ما هم پاسخگو خواهیم بود. دبیرخانه مجمع هم باید فعال‌تر باشد و موارد را عنوان کند.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود وزارت ورزش دوست ندارد شما به کارتان ادامه دهید، گفت: فکر نمی‌کنم این‌طور باشد. ما به مقررات احترام می‌گذاریم و مسوولان وزارت هم در مجمع حضور دارند. فکر می‌کنم آنها خیلی به من علاقه دارند.

وی در پاسخ به این سوال که چرا بازی با فلسطین لغو شد، عنوان کرد: این کشورها خودشان درخواست بازی دوستانه می‌دهند اما خودشان هم کنار می‌کشند.

کفاشیان در پاسخ به این سوال که آیا با این وضعیت می‌توانیم در جام ملت‌ها موفق باشیم، عنوان کرد: تمام تلاش‌مان این است که نتایج خوبی کسب کنیم. بچه‌ها هم مصمم هستند.

رییس فدراسیون فوتبال در مورد این‌که گفته بود بازیکنانی که در مورد خدمت سربازی تخلف کرده‌اند، تنها به خاطر فوتبال بوده است، گفت: من نگفتم که آنها تخلف نکردند قطعن تخلفی صورت گرفته است، اما ما درخواست کردیم که به خاطر کمک به تیم‌ملی این بازیکنان یک ماه عفو بخورند و پس از آن مانند سایر افراد با آنها برخورد شود. به درخواست ما رسیدگی کنند یا نه ما تابع قانون هستیم. البته خودمان در فدراسیون هم در کمیته انضباطی و کمیته اخلاق برخورد خواهیم کرد.

برخی برای فوتبال شمشیر را از رو بسته‌اند نه کفاشیان

سخنگوی کمیته بررسی صورت‌های مالی فدراسیون فوتبال گفت: کسی نمی‌تواند در بررسی صورت‌های مالی به من فشار بیاورد چون به خودشان باز می‌گردانم.

به گزارش فارس، «امیر عابدینی» پس از جلسه بررسی صورت‌های مالی فدراسیون فوتبال در خصوص وظایف مجمع و دبیرخانه و آیا این‌که بحث استعفا یا برکناری رییس فدراسیون در میان است، عنوان کرد: این موارد مطرح نیست. ما تنها می‌‌خواهیم که افکار عمومی بدانند که پولی که در فدراسیون بوده چگونه هزینه شده است. متاسفانه برخی مشکلات ساخته افکار منفی بعضی از افراد است.

abdini

وی ادامه داد:‌ آنها شمشیر را برای فوتبال از رو بستند نه کفاشیان. اگر امروز هم کفاشیان برود باز هم دست برنمی‌دارند. در خصوص عابدینی هم همین است. عضو کمیته بررسی صورت‌های مالی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: سه ابهامی که در صورت‌های مالی وجود داشت پیگیری خواهیم کرد. مسوولیت‌هایی را به ما ابلاغ کردند و ما هم از شجاعت افراد استفاده می‌کنیم. عابدینی در مورد دبیرخانه مجمع عنوان کرد: حتمن درخواست دادیم دبیرخانه مجمع فعال‌تر شود و رابطی بین اعضای مجمع و هیات‌رییسه باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در مورد صورت‌های مالی به شما فشاری می‌آورند یا خیر، گفت: به من که کسی نمی‌تواند فشاری بیاورد چون همان فشار را به خودشان بازمی‌گردانم. کسانی که فشار می‌آورند احتمالن خودشان مشکل دارند و اگر داد و ستدی باشد زیر بارش نمی‌رویم. بچه‌های مجمع به دنبال اخلاص عمل هستند و می‌خواهند که به درستی عمل کنند.

«نوشته فوق می تواند نظر نویسنده باشد و الزامن نظر رادیو کوچه نیست»

|

TAGS: , , , , , ,